online

0 800 210 028

Дотягувачі дверні

  • ПриватБанк
    Оплата частинами до 6 місяців
  • ПриватБанк
    Миттєва розстрочка
  • Monobank
    Оплата частинами до 6 місяців
Доводчик дверний Dorma ts 93 b en 2-5

Доводчик дверний Dorma ts 93 b en 2-5

Пропозицій (1)
2200 грн

Маленька коробка з двома рейками, закріплена на одвірку, здається чимось необов'язковим: винахід для ледачих або розсіяних, яким занадто важко закрити за собою дверцята, залишаючи приміщення. Таке перше враження про дотягувачі. Та воно оманливе.

На ділі дверні дотягувачі (купити б/у в Україні такі можна на цій сторінці «Техноскарбу») — це впевненість, що ваші двері працюватимуть вдвічі-втричі більше відведеного виробником терміну. Пристрій забезпечує комфорт та безпеку: якщо замок спрацьовує тільки після клацання, він додасть потрібне зусилля. А ще вбереже інтер’єр від зашкоджень, коли двері штовхають у напрямку стіни. Люди, які входитимуть до приміщення, не постраждають від раптових поривів вітру. 

Дотягувач максимально збереже в кімнаті тепло взимку або прохолоду від кондиціонера влітку, тому в затишних кав'ярнях, магазинах та місцях, куди часто заходять і виходять, дотягувач дверей — практично обов'язкове придбання.

Крім того, дотягувач підтримує стулку і, перешкоджаючи відкриванню дверей «на повну», він також рятує петлі від зношування. Штука вкрай корисна.

А тепер переходимо до характеристик та інших параметрів, які допоможуть правильно вибрати дверні дотягувачі.

1. Рішення залежатиме від ваги дверей та ширини. Потужним воротам — продуктивний дотягувач. Або навіть два. Девайси ділять на класи EN: кожному відповідає певна кількість циклів (один — це відкрити та закрити двері). Наприклад, дотягувач дверей EN 1154 розрахований на 500 тисяч таких дій.

2. Додаткові функції вибирайте виходячи зі своїх можливих сценаріїв використання. Якщо це зала, до якої доставляють вантажі — потрібен механізм, який на певний момент затримає двері після відкривання, а потім закриє. Якщо іноді вам потрібна можливість відкрити двері повністю та надовго, і при цьому не зламати дотягувач — шукайте гаджети з фіксацією положення.