offline

0 800 210 028

DVD-плеєри портативні

 • ПриватБанк
  Оплата частинами до 6 місяців
 • ПриватБанк
  Миттєва розстрочка
DVD-програвач портативний з екраном Dikom dvd-1724
 • ПриватБанк
  Оплата частинами до 6 місяців
 • ПриватБанк
  Миттєва розстрочка
 • Monobank
  Оплата частинами до 6 місяців
DVD-програвач портативний з екраном Challenger dv-8069
Кому стане в нагоді портативний DVD-програвач у 2019 році?

Тим, хто довго та ретельно збирав ультимативну колекцію дисків та не готовий її позбутися навіть в епоху хмарних сервісів і торрентів.

Раптом провайдер проведе профілактику, залишивши своїх абонентів без інтернету? Або на DVD зберігається багаторічний сімейний архів — зйомки днів народження, весіль, випускних. Улюблені, завчені напам'ять комедії, десять сезонів «Друзів», артхаусне кіно, яке на Нетфліксі й шукати годі — все це рано списувати з рахунків.

Тим, хто часто подорожує. Особливо із дітьми.

Світ буде в набагато більшій безпеці, якщо дитині під час довгого перельоту є чим зайнятися. І що не шкода зламати (а ще у деяких DVD-плеєрів передбачено блокування клавіш від малечі).

Тим, кому у мультимедійному гаджеті потрібна тільки одна функція — відеоплеєр (і іноді аудіо).

Тому часто портативні DVD купують для літніх родичів, бабусь з дідусями — в налаштуваннях складно заплутатися та розгубитися навіть таким користувачам, які до техніки ставляться з обережністю.

Тим, хто бажає зекономити.

Купити «двд»-плеєр в хорошому стані можна і за кілька сотень гривень. З планшетами та ноутбуками, конкурентами портативних «двд» з перегляду кіно чи серіалів, за такі гроші пропонують хіба що мотлох на запчастини.

За мобільний DVD-плеєр не потрібно боятися. Упав? Та нічого страшного. Подряпався? Майже не видно. Забули в купе поїзда, збираючись похапцем — в каталозі «Техноскарбу» ще багато варіантів для заміни.

Суперфункціі портативних DVD-плеєрів: що вибрати?

- Поворотний екран — в транспорті складно встановити девайс так, щоб на стрімких поворотах він не впав. Добре мати можливість направити дисплей в будь-яку сторону зі стійкої позиції.

- ТВ-тюнер. Раптом ви забудете коробку з дисками та терміново знадобитися скоротати годину чи дві.

- Пульт керування. Врятує, якщо портативний DVD-плеєр в машині прикріплений до стелі і перемотувати руками незручно.