online

0 800 210 028

Товарів не знайдено

Літаємо, мов Марті Макфлай — що потрібно знати про гіроскутери, перш ніж купити один для себе

1. На жаль, купити гіроскутер в Україні, як у головного героя фільму «Назад у майбутнє — 2», все ще не можна. Моделі у продажу не пересуваються у повітрі, а ковзають по землі двома своїми колесами. Проте деякі пристрої дозволяють долати по 25 км від одного заряду — при цьому навіть не рухаючи ногами!

2. Сам форм-фактор все ще новий. Якщо в приказці «навіщо винаходити велосипед» мається на увазі збалансований, справно працюючий механізм, то гіроскутерам до такої абсолютної гармонії ще далеко. До ховербордів, як інакше називають електродошки, купа претензій: починаючи від безпеки, адже на них діти ганяють, закінчуючи тим, як швидко на корпусі з'являються подряпини. Тому найкращим рішенням буде купити гіроскутер б/у — не доведеться віддавати чималу суму за кота в мішку.

3. Але все-таки пам'ятайте: гіроскутери — не для малят. «Левітувати» краще не раніше ніж з 12 років.

4. Звертайте увагу на вагу пристрою: після двох годин катання (або близько до того часу) гіроскутер стане розрядженим та його доведеться тягнути до найближчого джерела живлення власноруч.

5. З діаметром коліщаток визначитися просто: маленькі, шестидюймові — то більше можливостей для маневрів та трюків, але і більша залежність від покриття. Такі вимагають ідеально рівної поверхні без вибоїн. Якщо потрібен усього лише транспортний засіб — тоді 10 дюймів підійдуть ідеально. 8 дюймів — золота середина.

6. Можливості вашого гіроскутеру можуть відрізнятися від заявлених виробником. Все залежить від ваги «наїзника», якості доріг, тому одна і та ж модель може працювати по-різному.

7. Додаткові функції, які зазвичай схиляють в сторону покупки — вбудовані Bluetooth-динаміки, автоматичне блокування системи, коли господар не знаходиться поруч зі своїм гіроскутером, або ілюмінація — щоб ефектніше кататися вечорами.