Прасувальні дошки
Рідко хто замислюється над тим, яку прасувальну дошку купити. Аксесуар для більшості з нас належить до тої категорії товарів, які не замінюють до тих пір, поки вони працюють, навіть якщо працюють з рук геть погано. А як тільки знадобиться заміна, ми йдемо до першого-ліпшого магазину та вибираємо «більш-менш підходящу» дошку. І кому яке діло, скільки дискомфорту вона доставлятиме
Зараз ми спробуємо переконати вас вибрати якісну прасувальну дошку. Ціна буде привабливою, оскільки зараз ви перебуваєте в магазині комісійних товарів «Техноскарб». Для цього пояснюємо, якою належить бути підставці для прасування та якого типу проблеми з нею можуть виникнути.
Ніжки. Чи вони кволі? Тоді дошка хитатиметься або мимоволі складатиметься. Надійність конструкції критична. Інакше варто лише невдало спертися ліктями, і дошка впаде комусь на ноги. Тому багато уваги виробники приділяють ніжкам — найбільш стійкими вважаються такі, що нагадують перевернуту догори ногами букву «Т». Гумові накладки потрібні, щоб дошка не дряпала підлогу та не ковзала.
Розмір: вважається, що чим ширше — тим краще. Але в крихітних міських квартирках для дошки-велетня місця годі й шукати. Тому орієнтуйтеся на умови, в яких плануєте прасувати. На щастя, для невеликих просторів повно вбудованих пропозицій — прасувальну дошку можна сховати до кухонної або платяної шафи, замаскувати за дзеркалом в рамці тощо.
Матеріал самої дошки. Для роботи з випаровувачем вибирайте металеву дошку для прасування. Якщо є можливість купити виріб з якісної деревини або сплаву з термопластику — варто єю скористатися. Якщо ж ні — завжди легко купити термозахисний чохол на прасувальну дошку.
Аксесуари: полички для праски, вигладженої білизни, кронштейн для вішалок або подовжувач кабелю. Все це приємні доповнення до функціональності, але головним чинником при придбанні бути не повинно.