HDD-зовнішні
- ПриватБанк
Оплата частинами 3 мiсяцi - ПриватБанк
Миттєва розстрочка - Monobank
Оплата частинами 4 мiсяцi

HDD-зовнішній Silicon Power 1000gb 2,5" usb3.0 armor a30 sp010tbphda30s3k
- ПриватБанк
Оплата частинами 3 мiсяцi - ПриватБанк
Миттєва розстрочка - Monobank
Оплата частинами 4 мiсяцi

HDD-зовнішній Silicon Power 1000gb 2,5" usb3.1 armor a60 sp050tbphda60s3k
4 причини купити зовнішній жорсткий диск в 2019 році
Хмарні сервіси — це, звичайно, здорово та прогрес, але якщо судити прагматично, то у такого способу зберігати інформацію є серйозні недоліки.
* Ціна. Хмарні диски Google Drive, OneDrive від Microsoft і iCloud від Apple дають лише невеликий клаптик віртуального простору безкоштовно. У Google це 15 ГБ — здавалося б, скільки знімків можна завантажити. Але ж це максимум на все життя. І нехай пройде 5 років або 20, але одного дня відведені гігабайти все одно закінчаться, а за решту доведеться платити. Підписка на 2 ТБ зараз коштує близько 300 гривень на місяць. А на «Техноскарбі» купити зовнішній жорсткий диск такого ж обсягу можна за 1,5-2 тисячі. Тобто через п'ять місяців один такий гаджет може окупитися, якщо відмовитися зберігати все онлайн.
* Миттєвий доступ до своєї бібліотеки даних. Світ не досконалий: у нас вимикають електроенергію, провайдери проводять ремонтні роботи, обладнання дає збої і відбуваються інші непередбачені неприємності. Якщо хоч один з файлів по-справжньому важливий — не можна зберігати його тільки в інтернеті.
* Ваші дані — тільки ваші. Немає ніякої гарантії, що всі наші знімки з відпусток, фотографії котів, листи та замітки з блокнота-додатка не аналізують і не використовують проти нас самих. Щоб потім рекламувати і в підсумку — продавати штуки, які, можливо, нам не були потрібні зовсім. Компанії завжди залишають за собою права редагувати угоди використання їх сервісів. І ніхто не стверджує, що цифрове майбутнє, які вони для нас готують — щасливе.
Обрати HDD для ноутбука нескладно: головним чином, в гаджеті повинні цікавити два показника — обсяг та швидкість. Якщо з першим пунктом все очевидно — кожен вибере по потребам, то швидкість роботи залежатиме від інтерфейсу USB і від числа rpm (скільки обертань робить шпиндель жорсткого диска за хвилину). Чи плануєте ви завантажувати дані так часто, що зайві секунди-хвилини стануть проблемою? Тоді вибирайте найшвидший HDD, який тільки знайдете на «Техноскарбі». А якщо жорсткий диск потрібен зрідка, тільки для бекапу — швидкість не буде критичним фактором.