offline

0 800 210 028

Товарів не знайдено

На початку нульових купити магнітолу могла не кожна українська сім'я. І як же заздрили тим щасливчикам, які гордо крокували вулицями, тримаючи пристрій на плечах. А з динаміків, звичайно ж, лунала музика. Що-небудь динамічне на зразок «Руки Вверх!»  або "Freestyler" (пам'ятаєте те легендарне «Рака-мака-фо»?).

Але за вікном більше не 2002-й, сучасний ринок насичений найрізноманітнішою аудіотехнікою. Від раритетної, радянської до Bluetooth-колонок з підсвіткою, ремінцями для кріплення — та ще й у протиударному корпусі. Так чому ж варто триматися за магнітофони та магнітоли б/у?

Майже кожен збирав колекцію музики на дисках. Місце на круглій дзеркальної платівці не було нескінченним, тому туди відбирали тільки найкраще — потрібно було ретельно стежити за своїм плейлистом. Студії звукозапису випускали збірники хітів, і сьогодні вони — мов портал у минуле, переносять у часи, коли ви були молодше і безрозсудніше.

Звичайно, легко натиснути на одну кнопку на сенсорному екрані та запустити MP3-трек зі свого смартфона, але зі спеціальним девайсом процес прослуховування стає... ніби сповнений поваги. Не має значення, чи магнітола є у вашому розпорядженні або магнітофон, їх єдине завдання — програти диск або касету. Ніяких оповіщень. Немає нав'язливих повідомлень, що сталася синхронізація або ось-ось сяде акумулятор. Нічого не відволікає від головного — музики.

В епоху споживання, коли гаджети коштують дешево, але часто ламаються, магнітоли — представники минулого, міцні та надійні. Ви не переплачуєте за нові «революційні» функції, якими насправді не плануєте користуватися. Додаткові можливості магнітол — таймер, щоб засипати під улюблені треки, FM-радіо і іноді відсік для касет. Краща угода за скромні гроші.