Каталог техники
// Новости //Акции //

Унікальна акція від мережі «Техноскарб» та ломбарду «Скарбниця»!

Унікальна акція від мережі «Техноскарб» та ломбарду «Скарбниця»!

Якщо Ви взяли або плануєте взяти кредит в ломбарді «Скарбниця», у Вас є унікальний шанс отримати істотне зниження відсоткової ставки по кредиту!

Як отримати знижку?

  1. Візьміть кредит під заставу техніки в ломбарді «Скарбниця» на стандартних умовах;
  2. Протягом терміну дії договору кредиту, зробіть покупку техніки в будь-якому магазині мережі «Техноскарб» на суму вдвічі меншу суми кредиту або на більшу суму. При купівлі, пред’явіть продавцеві Ваш діючий кредитний договір з ломбарду «Скарбниця» та отримайте товарний чек з позначкою «Акція»; Увага! Отримання акційного товарного чеку без діючого кредитного договору неможливе!
  3. При викупі предмету застави або подовженні строку дії кредитного договору, пред’явіть крім договору й акційний товарний чек а ми істотно зменшимо для Вас відсоткову ставку! Клієнти-власники синьої картки від ломбарду «Скарбниця» та клієнти без картки будуть сплачувати за користування кредитом лише 0,59% на день! Власники срібної картки лише 0,55% на день, а власники золотої картки – лише 0,5% на день! 

Зниження відсоткової ставки Ви можете отримати в наступних технічних ломбардах:

* Акція безстрокова, діє для всіх клієнтів. Один товарний чек зі штрих-кодом та приміткою "Акція" дає право на знижену відсоткову ставку за одним договором кредиту. ** При відсутності або втраті акційного товарного чеку зі штрих-кодом знижка на відсоткову ставку не надається. 

Смотрите также

14.12.2010 Открытие магазинов

Открытие нового магазина в Киеве по адресу ул.Соломенская 22

Приглашаем Вас посетить наш новый магазин комиссионной б/у техники в Киеве.

03.12.2010 Акции

«Новогодний ТЕХНО – SALE»

Новогодняя акция в магазинах «ТЕХНОСКАРБ»: - делайте покупки и получайте скидки!

16.08.2010 Акции

Ярмарок комісійної техніки

Раді Вам повідомити про проведення Ярмарку комісійної техніки! На Ярмарку Ви зможете придбати по низькій ціні б/у техніку та електроніку для всієї родини.

11.08.2010 Открытие магазинов

Открытие нового магазина в Киеве по адресу ул.Миропольская 2

Приглашаем Вас посетить наш новый магазин комиссионной б/у техники в Киеве.