offline

0 800 210 028

Ванни

  • ПриватБанк
    Оплата частинами 3 мiсяцi
  • ПриватБанк
    Миттєва розстрочка
  • Monobank
    Оплата частинами 4 мiсяцi

Ванна . сталева 160х70 см

Пропозицій (1)
950 грн

Чи потрібна вашій ванній кімнаті ванна?

Пояснюємо, чому потрібна, і з'ясовуємо, як обрати свою, ідеальну.

1. Ванна — це не про гігієну, а про стиль життя. Жодна душова система не замінить відчуття, коли гаряча вода охоплює кожну клітинку тіла та розслаблює втомлені після важкого дня м'язи. Головний біль відступає, ниючі коліна знову готові до прогулянок, розум прояснюється і ви заряджаєтеся енергією, ніби приєднали себе до павербанку.

2. Легко поєднати купання з іншими класними заняттями. З вечерею, наприклад, або переглядом улюбленого комедійного шоу. Бажано, щоб при цьому гаджети під рукою мали захист від попадання води в корпус (сертифікацію IP), але це вже дрібниці.

3. Ванна — приємна послуга для шкіри. До складу можна додавати ефірні масла, молоко, мед чи йодовану сіль — і тоді протягом усього часу, проведеного в воді, компоненти піклуватимуться про ваше здоров'я та красу. А ще можна купити бомбочки для ванни — продукти не просто корисні, бо дуже забавно шиплять при контакті з вологою.

У противників ванн аргумент завжди один — мовляв, це як сидіти у власному бруді. Але аргумент по суті абсурдний. У середньостатистичного городянина немає можливості настільки забруднитися, щоб вода стала настільки брудною. Люди — не змії, і не скидають шкіру цілковито. Важкі частинки епідермісу просто осідають на дні та потрапляють у водостік в першу чергу.

Отже, яку ванну краще купити?

Чавунні ванни довговічні та коштують недорого (якщо порівнювати з конкурентами) але обирати нема з чого — доступні форми банальні, ніякого вам дизайнерського хизування. Але відновити емаль складно та краще не гуглити, скільки важить чавунна ванна — там і 150 кг може набратися.

Акрилові ванни поступаються в плані витривалості, зате орієнтуючись на цей сплав, можна знайти незвичайні форм-фактори. Ще й з подряпинами легко боротися. Сталь дозволить заощадити на придбанні, але її стінки схильні до деформації. Кераміка — надійно, але дуже затратно. Ось і всі головні матеріали.