Блендери
Мета — блендер. Купити? То який?
Хоч і тривіально, але вибір визначають цілі. Якщо потрібен блендер для смузи, щоб як у фільмах про багатих та успішних: вранці змішати в глянцевій склянці безглютенові ягоди і фрукти, накришити льоду, а потім великими ковтками випити свій коктейль здоров'я. У такому разі програма-мінімум — потужність в 500 Вт та ніж для колки льоду.
На що звернути увагу, перш ніж купити блендер б/у в Києві?
* На матеріали. У доступних моделях доведеться мати справу із пластиком. Найдорожчі блендери — це нержавіюча сталь і скло. Міцні, але дорогі, якщо щось з комплектуючих впаде і розіб'ється.
* На форм-фактор. Погружний (сама вертикальна ручка з лезом на кінці) — найзручніший, якщо готувати часто і декілька блюд водночас. Через мобільність незамінний у «кухонних баталіях» — коли простіше змішати щось прямо в каструлі. Стаціонарний блендер схожий на глечик з електронікою біля основи. Він простіший в управлінні, оскільки включається перемикачем (не треба постійно давити на кнопку)— з таких на «Техноскарбі», наприклад, блендер Braun б/у моделі jb 3060.
* На кількість швидкостей. Непрофесіоналу буде достатньо і трьох. Добре, якщо між програмами є плавне перемикання. Більше за дюжину опцій — ознака, що плюси — скоріше зусилля маркетологів створити переваги з повітря, ніж реальна вигода.
* На імпульсний режим. Це коли пристрій на короткий час зупиняється, щоб не захопитися і не перемолоти салат у пюре.
* На насадки і додаткові аксесуари. Деякі виробники пропонують досить дивні штуки для нарізки м'яса, замішування тіста або навіть готування горіхової пасти. Орієнтуйтеся на власні уподобання.