Душові системи
5 причин віддати перевагу душовій системі над ванною
1. Душ витрачає воду не настільки нещадно. В середньому на п'ятихвилинну процедуру знадобиться 50-60 літрів, поки любителі киснути в ванні витрачають вдвічі, а то й в чотири рази більше (по 110-200 літрів). При цьому, якщо витрати на комунальні платежі — питання важливе, знайдуться способи економити: замінити лійки на енергоефективні та частіше вимикати пристрій. Наприклад, поки ви намащюєте тіло гелем. А з ванною простору для маневру немає: крани будуть відкриті до тих пір, поки не заповнять резервуар до країв.
2. З точки зору витраченого часу душ ефективніший. При бажанні чистим можна стати за півтори хвилини. Контрастний душ — відмінний спосіб підбадьоритися та отримати енергію на цілий день. І не потрібно чекати, поки вода досягне певного рівня, щоб почати купання.
3. Душ — відмінний масажер. Та чим вищий тиск води — тим значніший буде ефект.
4. На ринку достатньо варіантів з різними патернами розпилення — кожен підбере візерунок за смаком. Ті, кому не подобається агресивна фізична дія потоків, можуть обрати лійку, яка імітує дощ (вони великі за розміром та плоскі). Посадіть у ванній кімнаті рослини, якщо умови освітлення дозволяють, підберіть прозору шторку — та насолоджуйтеся домашніми міні-тропіками.
5. Душ безпечніший. Перелазити через бортик ванни просто в 20 років, інша справа — проходити через це кожен день, коли тобі близько 75. На гладкій поверхні легко послизнутися та травмувати себе. Конструкція без високих загороджень може вберегти від потенційних інцидентів.
***
- Те, скільки лійка прослужить, багато в чому залежить від якості води, тому, якщо необхідно, крім душової системи варто купити і фільтри.
- Можливості настінної «тропічної» лійки збільшить головка гігієнічного душу. Тоді для миття голови не доведеться цілком залазити у кабінку.