Електрорубанки
У старенькому казковому мультику про Вовку в тридев'ятому царстві герой працював з рубанком за принципом «І так зійде» (як ми пам'ятаємо, нічого доброго з того не вийшло). Якби виявився у Вовки під рукою електрорубанок, його підхід б спрацював: гаджет дозволяє обробляти дерево, прикладаючи мінімальні зусилля. Решту виконує техніка.
Купити електрорубанок варто, спираючись на такі показники:
- Популярність: і моделі, і компанії-творця. Це важливо, тому що в разі відсутності деталей (ременів або ножів, наприклад) у вас залишиться «цегла», яку ви не зможете відремонтувати.
- Потужність. Визначатиме, скільки міліметрів пристрій здатний знімати за один раз. З цим фактором найчастіше пов'язаний інший, і теж важливий — вага електрорубанка. Продуктивні машини — не для роботи на виїзді.
- Сплав, з якого виготовлено ножі. Твердосплавні ножі деколи складно заточити в побутових умовах.
- Якість збірки. Слабкі вузли кріплення, посередня фіксація деталей — і отримаєте нерівну поверхню у вигляді хвиль.
- Кількість обертів. Чим частіше обертається барабан електрорубанка за хвилину — тим чистіший зріз. А ось з кількістю ножів не все однозначно: багато фахівців вважають, що кілька лез складно виставити однаково щодо площині.
- Система відведення стружки. Деякі гаджети — і купити такий електрорубанок в Україні досить легко, оснащені системою відводу стружки прямо у під'єднаний пилосос.
- Додаткові функції. Чи впевнює вендор, що його електрорубанок вміє робити вибірку чверті та знімати фаску?
- Комплектація. Купуючи електрорубанки б/у, уточнюйте у менеджера «Техноскарбу», що саме з вашим «Бош» або «Макітою» знаходиться в коробці. Чи є пристрій для заточування ножів? Або додаткові ремені?
Якщо не вистачає на бажаний девайс гідної якості, можна скористатися послугами списання з кредитної картки або оформити розстрочку.