online

0 800 210 028

Товарів не знайдено
Що потрібно знати, перш ніж купувати сейф?

- Виробники пропонують захист від крадіїв, пожеж та повенів... але все це не обов'язково поєднується в одній моделі. У характеристиках виробник зазвичай вказує всі ступені витривалості окремо, та якщо щось замовчується (наприклад, захист від вологи) — найімовірніше, властивості або функції сейфу бракує.

- Надійність якісних сейфів визначають за класами — починаються з латинської літери T та містять числа. TL-15 означає, що бокс захищений від проникнення з інструментами протягом 15 хвилин. TR-сейф вистоїть проти пальників або інших пристосувань, які можуть розплавити стінки, а TX витримає вибух. Чим серйозніше конструкція — тим більше грошей доведеться віддати за штукенцію (кілька тисяч доларів в індустрії — щось в порядку речей). Так що купити сейфи б/у рішення практичне, є шанс отримати найбільш ефективну модель у рамках бюджету.

- Пристроям з електронним цифровим блоком періодично потрібно міняти батарейки. Якщо момент прогавити — потрапити всередину допоможе аварійний ключ: краще перевірити, чи є він в комплекті, та скільки існує дублікатів.

- Якщо сейф придбано, щоб зберегти цінні речі від грабіжників, важливо надійно його заховати, та вмонтувати у підлогу або стіну. Легкий сейф, який злодій здатен унести в руках — поганий сейф. Хоча часом такі бокси, недорогі та на диво ненадійні використовують як приманку — залишають на видному місці та набивають мотлохом. Зловмисник думає, що зірвав джекпот та тікає із награбованим, ігноруючи все, що навколо.

- Для випадків, коли важливі речі мають крихітні розміри, варто розглянути варіант книги-сейфа.

- Сейфи для зброї з численними полками та вертикальним відсіком для рушниць — окрема категорія сейфів. Перед придбанням переконайтеся, що товщина стінок відповідає тій, що потрібна для певного типу зброї згідно із законом.