online

0 800 210 028

Швейні машини

  • ПриватБанк
    Оплата частинами 3 мiсяцi
  • ПриватБанк
    Миттєва розстрочка
  • Monobank
    Оплата частинами 4 мiсяцi

Швейна машина Minerva mc40

Пропозицій (1)
4620 грн
  • ПриватБанк
    Оплата частинами 3 мiсяцi
  • ПриватБанк
    Миттєва розстрочка
  • Monobank
    Оплата частинами 4 мiсяцi

Швейна машина Minerva next 141d

Пропозицій (1)
3610 грн

Краща швейна машина — старої моделі?

Вінтажні швейні машини — це для тих, хто вже впевнено шиє та знає, чого шукати. На них доведеться витрачати час та чималі зусилля — можливо, пристрій потребуватиме дорогого ремонту чи рідкісних деталей. Ще й практично неможливо знайти інструкції.

З іншого боку, якщо дивитися в бік «пізнього ретро», можна відшукати чудеса інженерної та дизайнерської думки — експерименти з металевими корпусами, гарну обробку важелів та інші приємності, від яких сучасні вендори відмовилися у «пластикову епоху» заради здешевлення фінальної вартості. При цьому в такій швейній машинці б/у буде небагато функцій — та швидше за все, тільки два види строчки: пряма та зигзаг. Зате гаджет буде дуже просто освоїти (деякі сучасні електромеханічні машинки видають по 70 різних стібків).

Промислова швейна машина: чи варто купувати?

Такі пристрої дають більше потужності. Різниця буде особливо помітна, якщо працювати з дуже щільними матеріалами та безліччю шарів, працюючи багато годин поспіль. Якщо ви тільки починаєте освоювати шиття, такий потенціал, тисячі стібків за хвилину та миттєва реакція педалі доставлять хіба що клопіт. Новачкам краще вибрати щось менш небезпечне, з регулятором швидкості шиття.

Обрати бренд або невідомого виробника?

Той випадок, коли назва компанії багато говорить про якість та можливості, тому що репутацію вендори швейного обладнання вибудовують десятиліттями, навіть століттями. Наприклад, історія американської Singer бере початок в 1851 році. Швейна машина Janome — один з найбільш популярних варіантів на курсах крою та шиття. Juki теж славиться високою якістю. А швейні машинки Brother дуже популярні в середньому ціновому сегменті.

Електромеханічна або комп'ютерна швейна машина?

Другий варіант — то для творчих. Тих, хто вишиває, створює клаптеві ковдри і реалізує незвичайні проекти, багато і з задоволенням. Комп'ютерні машинки можна програмувати самостійно: налаштовувати довжину і ширину стібка — за це відповідає мікропроцесор під корпусом. Є й мінуси: електроніці властиво перегріватися та виходити з ладу після тривалих навантажень. Більшості любителів цілком вистачить і електромеханіки.