offline

0 800 210 028

Вакууматор пакувальний

  • ПриватБанк
    Оплата частинами 3 мiсяцi
  • ПриватБанк
    Миттєва розстрочка

Tinton life freshpack pro

Пропозицій (1)
340 грн
5 аргументів на користь пакувального вакууматора

Він подовжує життя продуктів у холодильнику. На практиці це означає, що можна купувати великі пачки овочів та фруктів вагою у декілька кілограмів, які зазвичай дешевше, і не боятися, що вони зіпсуються та потраплять у сміття. Те, що «виживало» в холодильнику пару днів може зберігатися тиждень. Тому для тих, хто живе далеко від супермаркетів та ярмарків, а також для володарів пишних садів, городів чи домашньої птиці це must-have.

З ним зручніше. Викачування повітря допомагає економити місце в морозильних камерах, але це тільки половина переваги. Продукти можна розкладати так, щоб вони не липли один до одного. Так замість одного замороженого гігантського клубка з креветками вийдуть акуратні ряди з маленькими ракоподібними. Відібрали кілька штук для порції спагетті та повернули решту до холоду. Не потрібно розколювати їх виделками, ніби ви льодоруб.

Він вміє запаювати пакети без висмоктування повітря. Варто лише відкрити пачку з чіпсами і дивуватися, як же це ви не зуміли зупинитися, поки пакетик не спорожнів. Ще можна герметично упаковувати спеції, листя зелені. Ну що, вже готові купити вакууматор?

Його функціональність не обмежується збереженням їжі. Вакууматор використовують з одягом, папером, побутовими приладами — якщо тим небажано контактувати з вологою. Сірники, таблетки чи ваеш свідоцтво про народження ніколи не відволожаться. Вакуумують навіть свічки, щоб їх форма не зіпсувалася. Ну а вам тільки належить знайти свій персональний сценарій використання.

Він підходить для технології готування «у вакуумі». Це коли продукти запаюють та поміщають в рідину, а потім обробляють температурою до 80 градусів — обробляють довго, часом декілька годин. Так продукти залишаються соковитими, а посуд після процесу легко відмити. Ідеально для м'яса та морепродуктів.