Каталог техники

Отзывы о магазине

Вы можете оставить свое мнение о работе интернет-магазина «Техноскарб»
Добавить отзыв

18-04-2017, Татьяна

Огромное спасибо прекрасный магазин, чудесное обслуживание, я осталась очень довольна рекомендую всем!

13-04-2017, Роман

Усім привіт! Розважу вас байкою:) З чим у вас асоціюється Одеса?:) З море? Сонце? Що?:) Бо у мене дане місто асоціюється з... кмітливими, ввічливими і дуже підприємливими людьми:))
Поясню чому: вибираю телефон на сторінці даного магазину. Бачу, в Одесі є те що цікавить мене. Дзвоню. Піднімає трубку жінка і, ввічливо вітається прекрасною місцевою мовою. Я представляюсь, інформую звідки телефоную (а дзвонив я з Франківська, і говорив на чистій Прикарпатській мові), і пояснюю ціль дзвінка. Жінка (продавець) тут же переходить на чисту українську мову і, в пошуках мого замовлення, встигає... делікатно зпрезентувати мені інші товарні пропозиції її магазину:) І, в ході розмови, я починаю розуміти що... мені перестає бути інтересним товар за яким я телефонував в даний магазин:) Та, в ході продовження даної розмови, я готовий купити вже дорожчий товар, тої ж моделі, але за станом кращий:) А ще за якийсь час я починаю розуміти що... у цієї жінки, раніше, я вже купляв подібний товар:)) Отож, Одеса асоціюється у мене з... кмітливими, ініціативними і дуже підприємливими людьми:)
А мова йшла про магазин по вул.Корольова 80. Честь;)

13-03-2017, Никита

Огромное спасибо Ане продавщице,на королева в Одессе. Она всегда поможет выбрать нужный товар,а так же порой выделит время для тестирования и детального рассмотрения позиции. А в лояльности к клиентам ей нет равных,вот бы везде таких продавцов,тогда полки всегда были бы пустыми. Было бы хорошо,если бы ее премировали за такой трепетный подход к делу. Клиент фирмы уже не первый год и большое удовольствие сотрудничать именно с таким лицом фирмы.

07-03-2017, Андрей

Сотрудниц Техноскарба с праздником 8 Марта! Высоких зарплат и низких цен в магазине!

15-02-2017, Алекс

Огромное спасибо Дмитрию, - продавцу-консультанту киевского магазина по пр-ту Бажана, 1-о.

Отзывы о магазине

Вы можете оставить свое мнение о работе интернет-магазина «Техноскарб»