online

0 800 210 028

Що робити, якщо автомобільний акумулятор (АКБ) розрядився?

1080x900 2966834 ban_ps_ua.png t_news

Більшість водіїв хоча б раз стикалися з ситуацією, коли їхній автомобіль переставав заводитися. Найчастіше це трапляється через розряджену АКБ. Наприклад, якщо забути вимкнути запалювання на кілька годин або ж слухати музику, стояти на аварійці на незаведеному авто і так далі. 

Визначити акумулятор, що розрядився, досить просто. Якщо спробувати завести авто, то стартер крутитиметься дуже погано або зовсім не прокручуватиме двигун. У такому разі потрібно зарядити АКБ, або запустити авто, щоб генератор зарядив акумулятор. Для цього призначені спеціальні пуско-зарядні пристрої. 

Що таке пуско-зарядні пристрої

Це комплексний пристрій, призначений для зарядки акумуляторних батарей і запуску двигунів автомобілів у разі розряду їхнього акумулятора. Основні компоненти такого пристрою містять у собі перетворювач для зміни струму зі змінного на постійний, регулятор для контролю струму і напруги під час заряджання, а також захист від короткого замикання і помилок під'єднання. У деяких моделях є ще й функції для перевірки стану батареї. Пристрій працює так: він перетворює струм, що йде зі звичайної розетки, на той струм, що підходить для заряджання батареї, водночас можна налаштувати, скільки струму і напруги потрібно, залежно від типу батареї та її заряду.

Сучасні пуско-зарядні пристрої можуть бути оснащені різними додатковими функціями, наприклад, режимами швидкого заряджання, підтримання заряду (треклінгу), автоматичного вимкнення в разі досягнення повного заряду і системами управління, які дають змогу оптимально заряджати акумулятор, подовжуючи його термін служби. Такі пристрої здатні працювати з різними типами акумуляторів, включаючи свинцево-кислотні, гелеві, AGM (Absorbent Glass Mat) та інші. Наявність мікропроцесорного управління дає змогу точно контролювати процес заряджання, адаптуючи його під конкретні умови та характеристики акумулятора.

Як використовувати пуско-зарядні пристрої

Принцип роботи такого пристрою простий. Вам потрібно зняти з автомобіля розряджений АКБ (заряджати акумулятор, встановлений на авто, заборонено). Після цього увімкнути пуско-зарядний прилад у розетку в будинку або в гаражі. Поставити біля нього акумулятор і під'єднати до клем «плюс» і «мінус» для зарядки. На пристрої ви побачите індикатор заряду. Зазвичай на повну зарядку потрібно до 12 годин. Найкраще залишити на ніч, а після відключити прилад і встановити заряджений АКБ в автомобіль. 

Якщо ви використовуєте функцію пуску авто, то під'єднувати прилад можна прямо до встановленого акумулятора в машині. Досить під'єднати прилад до розетки і до клем АКБ, після цього завести авто. 

При виборі такого пристрою важливо враховувати номінальну потужність, яка повинна відповідати ємності АКБ. А також тип акумулятора. На коробці або в інструкції зазначено, чи підтримуються свинцево-кислотні, гелеві, AGM-акумулятори та інші.

ТОП-5 моделей пуско-зарядних пристроїв

Ми виділили 5 моделей зарядних і пуско-зарядних пристроїв, які можна недорого купити в мережі магазинів «Техноскарб» з доставкою по Україні. 

1080x900 2966833 dnipro-m.jpg t_news

Dnipro-M BC-16

Зарядний пристрій Dnipro-M BC-16 являє собою електронний пристрій, розроблений для заряджання акумуляторів автомобілів, вантажівок і мотоциклів. Він здатний заряджати акумулятори з номінальною напругою 12 В або 24 В, що робить його універсальним рішенням для більшості типів транспортних засобів.

Модель має мікропроцесорне управління, яке автоматично регулює процес зарядки, адаптуючись до поточного стану акумулятора. Це дає змогу ефективно і безпечно заряджати акумулятор, подовжуючи його термін служби і підвищуючи надійність роботи. Пристрій має захист від переполюсовки, короткого замикання, перевантаження і перегріву, що забезпечує безпечне використання навіть для недосвідчених користувачів.

HTRC P35 на 35А 12-24В

Ще одна модель зарядного пристрою, призначена для різних типів авто. Має вбудований захист від перевантаження і короткого замикання. На невеликому дисплеї відображається індикатор заряду і амперметр. Прилад призначений для різних типів акумуляторів, включно зі свинцево-кислотними, AGM, гелевими і навіть деякими видами літій-іонних акумуляторів.

Elegant 4 AMP

Зарядний пристрій призначений для акумуляторів з напругою 12 В. З максимальним вихідним струмом в 4 ампери, цей зарядний пристрій ефективно справляється із завданнями зарядки без ризику перезарядки або пошкодження акумулятора.

Однією з ключових особливостей Elegant 4 AMP є його розумна система зарядки, яка автоматично адаптується до поточного стану акумулятора, забезпечуючи оптимальний режим зарядки. Пристрій також оснащений декількома рівнями захисту, включно із захистом від переполюсовки, короткого замикання і перевантаження, що гарантує безпечне використання в будь-яких умовах.

YATO YT-8302

YATO YT-8302 — це автоматичний пуско-зарядний пристрій для акумуляторів 12V і 24V. Він має потужність зарядки до 15A для 12V акумуляторів і до 7.5A для 24V акумуляторів, що дає змогу ефективно заряджати акумулятори різного типу, включно зі свинцево-кислотними, GEL і AGM.

Пристрій оснащений мікропроцесорним керуванням, яке автоматично адаптує процес заряджання до стану акумулятора, запобігаючи перезарядженню та забезпечуючи оптимальну зарядну напругу і струм. YATO YT-8302 також має функцію відновлення розряджених акумуляторів і підтримує режим підзарядки.

Захист від короткого замикання, переполюсовки і перегріву забезпечується вбудованими схемами безпеки. Екран LCD відображає важливу інформацію про процес заряджання, включно з поточною напругою акумулятора та зарядним струмом, що полегшує моніторинг стану акумулятора під час заряджання.

1080x900 2966832 YATO.jpg t_news

Vitals Master ST-200

Vitals Master ST-200 — це автоматичний пуско-зарядний пристрій. Він підтримує акумулятори напругою 12V і 24V. Пристрій забезпечує зарядний струм до 20A для 12V акумуляторів і до 10A для 24V акумуляторів, що робить його ефективним для швидкого заряджання різних типів акумуляторів.

Оснащений мікропроцесорним керуванням, Vitals Master ST-200 автоматично регулює зарядний струм і напругу залежно від стану акумулятора, забезпечуючи оптимальний і безпечний процес заряджання. Пристрій також оснащений функцією відновлення розряджених акумуляторів і режимом підтримки заряду.

Вбудовані механізми захисту від короткого замикання, перевантаження і перегріву забезпечують безпеку під час заряджання. Пристрій також обладнано світлодіодним дисплеєм, який відображає інформацію про поточний стан заряджання, напругу акумулятора та зарядний струм, полегшуючи моніторинг процесу.

Висновок

У мережі магазинів «Техноскарб» можна вигідно купити пуско-зарядний пристрій у будь-якій ціновій категорії, від 500 гривень і дорожче. Нові та б/в прилади повинні бути у кожного автовласника, щоб допомогти в будь-який момент зарядити АКБ. Адже розрядиться акумулятор може в найбільш невідповідний момент. 

Дивіться також:

Відкрито новий магазин у місті Новий Розділ!
Відкрито новий магазин у місті Новий Розділ!

Новий магазин за адресою: м. Новий Розділ, просп. Тараса Шевченка, 34

Відкриття магазинів

01.05.2024

99

5 недорогих товарів для саду та городу
5 недорогих товарів для саду та городу

Ми підготували для вас ТОП-5 категорій інструментів і техніки для саду, яка знадобиться в кожному приватному будинку.

Техноблог

26.04.2024

116

Нові моделі недорогих пилососів, які ви захочете купити
Нові моделі недорогих пилососів, які ви захочете купити

Пилосос — це незамінний помічник у будь-якому будинку.

Техноблог

27.03.2024

185

Відкрито новий магазин у місті Київ!
Відкрито новий магазин у місті Київ!

Новий магазин за адресою: м. Київ, вул. Закревського 27/2

Відкриття магазинів

13.03.2024

319

ТОП-5 моделей бездротових навушників у 2024 році
ТОП-5 моделей бездротових навушників у 2024 році

Ми зібрали для вас огляд найкращих п’яти TWS навушників 2024 року, починаючи з найдоступніших і закінчуючи топовими рішеннями

Техноблог

12.03.2024

350

5 найпопулярніших Wi-Fi роутерів у 2024 році
5 найпопулярніших Wi-Fi роутерів у 2024 році

Розглянемо нові популярні моделі Wi-Fi роутерів, які мають найкраще співвідношення ціни та якості у 2024 році

Техноблог

23.02.2024

349