offline

0 800 210 028

Домашні кінотеатри

  • ПриватБанк
    Оплата частинами до 6 місяців
  • ПриватБанк
    Миттєва розстрочка
  • Monobank
    Оплата частинами до 6 місяців
Домашній кінотеатр Samsung ht-d453k

Домашній кінотеатр Samsung ht-d453k

Пропозицій (1)
1490 грн

Перегляд цікавого фільму — гарний спосіб відпочити від побутових справ, розслабитися після робочого дня або провести час в колі сім'ї. Крім того, у багатьох країнах дуже популярний формат "movie-party", коли друзі вигадують тематику та дрес-код вечора.

Все частіше кіномани облаштовують свій будинок під персональний кінозал за допомогою домашнього кінотеатру. Адже що може бути краще за перегляд улюблених фільмів на м'якому ліжку?

Отже, що таке домашній кінотеатр та в чому його плюси?

По-перше, це значна економія часу. Ніяких поїздок до кінотеатру, ніяких черг за відерцем попкорну, і головне —  ніхто не закриває екран.

По-друге, комплекс обладнання для створення домашнього кінотеатру — система, яка не потребує додаткових зусиль та фінансових вкладень. Вона дає зображення і звук високої якості, які можна налаштувати під себе.

Найголовніший елемент, який і створює ефект повноцінного кінозалу — звук. Завдяки набору аудіо та відеотехніки, ви отримуєте дуже об'ємне і глибоке звучання, яке на 100% занурює вас до сюжету фільму.

«Домашній кінотеатр це дорого!» — готові посперечатися! На сайті нашого інтернет-магазину можна купити домашній кінотеатр б/в від 2 00 грн.

З чого складається ця система? У комплект домашнього кінотеатру входить:

— ресивер;

— джерело сигналу (найчастіше це DVD-програвач);

— акустична система (колонки та сабвуфери різних розмірів і потужності);

— підсилювач потужності звуку;процесори;кабелі, за допомогою яких з'єднуються всі компоненти.

Порада від «Техноскарбу»: при покупці домашнього кінотеатру враховуйте розміри вашого будинку, аби правильно підібрати потужність акустичної системи.