online

0 800 210 028

Сходи

 • ПриватБанк
  Оплата частинами 3 мiсяцi
 • ПриватБанк
  Миттєва розстрочка
 • Monobank
  Оплата частинами 4 мiсяцi
 • ПриватБанк
  Оплата частинами 3 мiсяцi
 • ПриватБанк
  Миттєва розстрочка
 • Monobank
  Оплата частинами 4 мiсяцi

Драбина Works 404

Пропозицій (1)
900 грн

Хоча б раз вам доводилося майструвати конструкцію зі стільців? Або балансувати на столі, намагаючись дотягнутися до верхнього кута вікна під час прибирання. Такий домашній альпінізм хоч і буває веселим, але все ж залишається небезпечним для людини. На допомогу приходить драбина, яка вбереже від мимовільного падіння під час роботи на висоті.

Зрозуміти, яка саме потрібна драбина, не складно. Простими словами сходи можна поділити на побутові та професійні.

У чому різниця? У вазі й матеріалах. Драбини для періодичних побутових справ у будинку витримують навантаження до 100 кг. Вони легкі, тому перенести сходи не складе труднощів.

Якщо плануєте використовувати драбину часто та з великим навантаженням — професійна модель ваш варіант. Такі сходи утримують до 150 кг ваги, а для їх виготовлення використовуються сплави з міцних металів.

Приставні сходи, телескопічна, складна драбина зі своєю опорою або, наприклад, стілець-драбина — тут вибір залежить лише від ваших особистих уподобань. Також за бажанням можна підібрати драбини з широкими сходами.

Важливо пам'ятати, що приставні сходи завжди потребують точку опори, тому враховуйте цей момент під час вибору.

Як вибрати універсальну драбину? Практичними сходами можна сміливо назвати драбину на своїй опорі, яка зробить свою справу під час прибирання в будинку або ремонтних робіт. Оптимальний варіант — купити металеву драбину. Такі моделі нехай і досить важкі, але мають високу вантажність — до 130-150 кг.

Так, хороша драбина — річ не з дешевих, але вона обов'язково відпрацює свою ціну під час експлуатації. А заощадити при покупці якісних сходів допоможе інтернет-магазин «Техноскарб».