Вживане у подарунок? Так й знову так.
Звичайно, є винятки. Вони жадають дарів виключно в упаковках, та ще й щоб чек всередині. Тільки-но свято закінчиться, вони рушать до крамниці та повернуть подароване, а якщо не вийде — продадуть в інтернеті. Але ми цю категорію залишимо наодинці з їх цінностями — переконувати марно. Припустимо, мова про ваших справжніх друзів або рідних, і їм просто приємна увага. Чи варто дарувати вживані речі?
Подарунки — не просто матеріальні предмети, це символи. Вияв прихильності та поваги, доказ, що ви витратили свій час і гроші — тобто принесли свого роду жертву. Все заради щастя і добробуту людини. Вид (а іноді просто статус) ненової речі нібито не натякає, а безперечно свідчить: «Цей негідник намагався заощадити на твоєму подарунку!». Немов така «жертва» менш значна і тому не зараховується.
Але увімкнемо раціональне мислення: навіть новий подарунок можна знайти на розпродажі за копійки, можна купити щось істотне за акцією, та отримати за це бонус і подарувати його. Так чому ж набори шампунів та гелів для душу — допустимий подарунок, аби були в цілій коробці, але щось корисне, але вживане — моветон? Пора зламати дурний стереотип.
Сподіваємося, переконали. Отже, як підійти до дарування б/у-техніки?
Як вибрати подарунок? Відповідь очевидна, що не заважає декому її зневажати: ідеальний подарунок відображає смаки одержувача, а не ваші особисті. Чомусь часом люди дарують те, що хотіли б отримати для себе. І настільки ж часто такі подарунки потрапляють до «Техноскарбу» — їх не використовували, вони припадали пилом, а потім власник здався та позбувся мотлоху.
Складіть список з двох колонок: в першу потрапить все, що ви знаєте про одержувача, в другу — асоціації, які предмети для кожного захоплення або факту можна підібрати. Не критикуйте свої ідеї на першому етапі — головне, щоб їх було якомога більше. Найрізноманітніших і божевільних. Тим вище в результаті шанси придумати щось чудове.
Грамотна презентація — половина успіху. Якщо девайс здається чистим — це враження оманливе. Пройдіться ватяним диском із засобом для зняття лаку (без ацетону!) По кабелях та зазорах на внутрішніх частинах корпусу — усюди, де бруд складно дістати. Його там виявиться багато. Напівстерті логотипи та числа краще видалити повністю (за умови, що фарба тримається міцно і не «повзе»). Мета — довести річ до максимально охайного виду.
Якщо немає оригінальної коробки — картонні бокси різних розмірів продаються в інтернет-магазинах пакувальних матеріалів. Там само, за бажанням, знайдеться і плівка з бульбашками, але замість неї краще наповнити простір всередині святковим декором (таке добро в надлишку пропонують крамниці рукоділля). Кольорове конфетті, штучні пелюстки квітів, блискітки та кульки з пінопласту — не обмежуйте фантазію.
Зламані кріплення, лампочки, ніжки та інші вади обов'язково полагодіть або зклейте (пам'ятайте про мету!). З потертостями на металевих гаджетах впорається срібляста фарба в балончику.
Отже, подарунок коханому на День народження (річницю, новосілля — потрібне підкреслити) обрано та упаковано. В інтернеті кращим способом дарувати вживані речі називають:
Постійним покупцям — подвійна вигода.
10.09.2019
1760
Давати непотрібним речам друге життя на «Техноскарбі» прибутково як ніколи.
10.09.2019
4850
Вигідними пропозиціями потрібно радувати спонтанно: ловіть улюблену акцію від «Техноскарбу» — «Мінус 10%» повертається!
04.09.2019
4128
Долаємо передосінню меланхолію стрімким падінням цін.
28.08.2019
3237
Від смарт-годинників до ноутбуків: знижуємо ціни на все, що може стати у нагоді під час навчання.
27.08.2019
4385