offline

0 800 210 028

шолом мотокрос

  • ПриватБанк
    Оплата частинами 3 мiсяцi
  • ПриватБанк
    Миттєва розстрочка
  • Monobank
    Оплата частинами 4 мiсяцi

Шолом Soman fmv55

Пропозицій (1)
1600 грн

 Безпека понад усе

Мотокрос — видовище, що захоплює. Любителі екстремально покататися на мотоциклі знають, що екіпірування займає важливе місце в процесі підготовки. Мотошолом — головна деталь захисного спорядження, яка не пробачає недбалості під час вибору. Більшість шоломів виготовлені з полікарбонату — високоміцного пластику, здатного витримувати сильні фізичні навантаження.

Обираючи екіпіровку визначитеся,  яким видом мотоциклетного спорту ви хочете займатися.

Різновиди захисних шоломів

-Інтеграл для спортивних мотоциклів. Класична модель шолома, представлена ​​міцною цілісною конструкцією і наявністю скла-візера. Серед переваг шоломів-інтегралів — широкий вибір дизайнів, тож можна підібрати спорядження на будь-який смак.

Замислилися купити недорогий, але якісний, шолом типу інтеграл? Бюджетний варіант — шолом б/у Hjc cs-14, придбати який можна за пару кліків на «Техноскарбі». Модель Hjc cs-14 універсальна і підходить, також, у  якості покупки жіночої мотоекіпіровки, завдяки своїм компактним розмірам.

-Модуляр для всіх типів мотоциклів. Практичний для міської їзди, оскільки модулятор це конструктор з: основи шолома, що захищає голову, і відкидної нижньої частини, яка підіймається разом зі склом-візором. Такий шолом необов'язково знімати під час короткої зупинки — досить підняти забрав, повністю відкривши обличчя.

-Мотошоломи відкритого типу для теплої погоди. Міцний корпус шолома захищає голову водія, залишаючи обличчя відкритим. Шоломи відкритого типу — бюджетний варіант, що підходить для поїздок на будь-яких мотоциклах. Представлені у двох варіантах: зі склом-візором та без.

-Ендуро й кросові "full face" шоломи. Різновиди інтеграла, спеціально спроектовані для мотокросу та екстремальних мотоперегонів. Головна особливість — піддашок для захисту очей від сонячних променів й пилу.

Сертифікація

Обираючи мотошолом у стаціонарному або інтернет-магазині, звертайте увагу на наявність сертифікату безпеки. Наприклад, позначка "ECE 22.05" говорить про те, що шолом пройшов необхідні «краш-тести» і відповідає європейським стандартам безпеки.