offline

0 800 210 028

туристичні рюкзаки

  • ПриватБанк
    Оплата частинами 3 мiсяцi
  • ПриватБанк
    Миттєва розстрочка

Валізи на коліщатках, звичайно, стильні, але спробуємо переконати, що навіть один рюкзак — якісний, місткий, туристичний — річ повною мірою незамінна.

По-перше, для здоров'я. Добротний спортивний рюкзак рівномірно розподіляє навантаження. Щоб домогтися максимальної ергономічності використовують ремінці між лямками та поролонові накладки для грудних м'язів, а ще стяжки на стегнах, і багато інших хитрощів. Якщо підібрати рюкзак з огляду на особливості саме свого тіла — то різниця між ним та звичайною дорожньою сумкою буде колосальною.

По-друге — зручність. І мова навіть не про тисячі кишень, немов на жилеті Анатолія Вассермана, а про те, як вдало всі функціональні елементи розташовані. Маленький сітчастий відсік на поясі вмістить пачку зі снеком (зголодніти можна у невідповіднійший момент). Рюкзак Swissgear 8810 має роз'єми для навушників і USB на ременях і чохол від дощу, що нагадує гігантську шапочку для душу. Не існує універсального аксесуару для кожного — бо різняться і тіла людські, і смаки, але на сучасному ринку кожному знайдеться щось за потребами. Головне, шукати уважно.

Що цінують в рюкзаках досвідчені туристи:

* Звук, який рюкзак видає при рухах. Здається несуттєвим? Згадайте цей пункт, смертельно втомившись після багатогодинної прогулянки з великим тягарем за плечима. Занадто гучне тертя об одяг, шльопання по спині — перше, що почне дратувати. Тому уважно розгляньте всі лінії, матеріали — як аксесуар зшито.

* Якість фурнітури. Блискавки та шнурки повинні рухатися плавно, без заїдань та застрівань (тому часто люди хочуть купити саме швейцарський рюкзак).

* Спосіб завантаження. Якщо аксесуар відкривається тільки зверху, вам швидко набридне збирати заново всі речі кожен раз, коли потрібно дістати щось з середини. Універсальний варіант — коли головне відділення має форму букви "U".