offline

0 800 210 028

Біде

  • ПриватБанк
    Оплата частинами 3 мiсяцi
  • ПриватБанк
    Миттєва розстрочка
  • Monobank
    Оплата частинами 4 мiсяцi
Біде Kartell 30331

Біде Kartell 30331

Пропозицій (1)
4000 грн
6 логічних причин купити біде

1. Немає більш гігієнічного способу стати чистим після туалету. Папір видаляє забруднення тільки частково, а решту просто розмазує по шкірі. Складно уявити різницю, якщо ви не знаєте, що таке біде і ніколи ним не користувалися, але ось приблизна алегорія з шоколадом. Розтопіть батончик, густо нанесіть на передпліччя, а потім спробуйте видалити паперовою серветкою — не вологою. Чи залишиться запах? Чи здається рука чистої? Отож-бо і воно.

2. Купити біде означає скоротити витрати туалетного паперу. Для великої родини в довгостроковій перспективі це значна економія. Для планети — менше навантаження на її ліси. Знову вигода.

3. А ще біде береже трати води (нехай і опосередковано). Замість того, щоб митися повністю, проливаючи галони, ви вмикаєте змішувач, витрачаєте мінімум часу і відчуваєте себе чистеньким.

4. Біде, особливо автоматизовані моделі, полегшують побут людей похилого віку чи з обмеженою мобільністю. Там, де раніше потребували допомогу доглядальниці або рідних, порається механіка або електроніка. А людина, якій важко пересуватися, знову відчує себе здоровою і незалежною від помічників.

5. Вода в рази делікатніше справляється з очищенням. І тут не обов'язково вважатися пестуном, щоб знайти привід купити біде. Мова про інфекції, коли бігати до унітазу доводиться часто — на п'ятий раз папір вже здається наждаком. Про післяопераційний догляд, коли кожен вдих ще відгукується тягучим болем. Про геморої і інші захворювання, про спазми на початку жіночого циклу. Чому б не зменшити неприємні відчуття?

6. Біде можна використовувати без рук. А це означає, що за необхідністю підмивання легко поєднати з іншими заняттями. З сушкою феном або завивкою волосся на плойку, та хоч би й з робочими завданнями (роботою з планшета або смартфона сьогодні вже нікого не здивувати).