offline

0 800 210 028

Більярдні киї

 • ПриватБанк
  Оплата частинами 3 мiсяцi
 • ПриватБанк
  Миттєва розстрочка
 • Monobank
  Оплата частинами 4 мiсяцi

Кий більярдний . другое

Пропозицій (1)
1150 грн

Грати в більярд означає бути точним, стриманим і вміти розрахувати дії наперед. Можна по-різному ставитися до цього виду спорту, але складно не впізнати більярдні кулі та кий серед іншого спортивного спорядження. 

Якісний інструмент в руках досвідченого гравця —  рецепт гарного результату.

Не лише професіонали, але і любителі, переконані —   персональний кий, підібраний згідно з індивідуальними перевагами, робить половину справи в грі. Водночас, можна бути більярдистом вищого класу, багато тренуватися і все одно не потрапляти в бажану лунку.

Головні характеристики для вибору більярдного кия

 • Довжина —  підбирайте комфортну «палицю» для свого зросту. Середня довжина для російського більярду: 158-163 см, а для американського пулу: 145-150 см. Має бути комфортно дотягнутися у будь-який кут ігрового столу. При зрості від 190 см обирайте довгий кий, або з можливістю збільшити його довжину за допомогою спеціальної накрутки (подовжувач).
 • Вага в залежності від виду гри: російський більярд —  680-750 г; «американка» — 520-590 г; снукер — 500 г.
 • Баланс кия. Точка, що визначає центр ваги.
 • Тип скрутки (для відчуття суцільного кия обирайте скрутку «залізо в залізо»). 

Естетична цінність. 

Сучасний більярдний кий —  витвір мистецтва, часто ручної роботи. Майстри прикрашають вироби дорогоцінним камінням та металами, рідкісними породами дерева і ексклюзивними елементами (слонова кістка і т.д).

У виробництві київ давно відійшли від використання тільки однієї породи дерева. Існує безліч технік для декорування більярдного інструменту за допомогою запилів. Дерево різних відтінків збирають у малюнок, який і прикрашає кий. Від класичного віденського запилу до складних технічно —  корони й тюльпана.

Кий повинен приносити естетичне задоволення —  це не менш важливо. Чим більше подобається інструмент, тим сильніше бажання практикуватися і досягати нових вершин.

Чи варто купувати більярдний кий б/у? Безумовно так.

По-перше, ви отримаєте спорядження ручної роботи за ціною, набагато нижчою за ринкову.

А по-друге, купуючи інструмент з досвідом, є можливість знайти вартісний екземпляр, якість якого пройшла перевірку часом.

Порада: щоб кий залишався рівним уникайте перепадів температур і вологості у місці зберігання інструменту.