online

0 800 210 028

Диктофони цифрові

 • ПриватБанк
  Оплата частинами 3 мiсяцi
 • ПриватБанк
  Миттєва розстрочка
 • Monobank
  Оплата частинами 4 мiсяцi
Диктофон China v15 64gb

Диктофон China v15 64gb

Пропозицій (1)
910 грн
 • ПриватБанк
  Оплата частинами 3 мiсяцi
 • ПриватБанк
  Миттєва розстрочка
Диктофон цифровий Olympus vn-7600

Диктофон цифровий Olympus vn-7600

Пропозицій (1)
300 грн

Гаджет, який зробить ваші дні більш продуктивними

Думаєте, купити диктофон буде корисно тільки журналісту або письменникові? Як би не так. І відразу домовимося: скачати диктофон на свій смартфон — не повноцінна заміна окремому гаджету. Телефони для цього не призначені — як мінімум через свої скромні можливості роботи від акумулятора. Але про все по порядку, давайте поговоримо, як постійно використовувати б/у-гаджети.

* Виробіть звичку записувати важливі розмови, цікаві ідеї, робочі наради або навіть посиденьки з друзями. Тому що говорити швидше, ніж писати, людська пам'ять недосконала і деталі того, що відбувається, вона видаляє або змінює. Замість того, щоб сперечатися із колегами, кого місяць тому призначили відповідальним за проект, можна просто відкрити свого аудіощоденника на диктофоні.

* Поліпшуйте власну річ. Ніщо так не допомагає позбутися від «ну», «коротше кажучи» та інших паразитів, як послухати себе у запису. Альтернативний спосіб — зробити з диктофона помічника у вивченні іноземної мови. Працюйте над вимовою, позбавляйтеся від мовного бар'єру: начитування текстів девайсу дуже допоможе.

* Записуйте власні аудіокниги для своєї дитини. Якщо знадобиться залишити улюблене чадо з бабусею — буде відмінна розвага. Рідний голос батьків перевершить навіть найідеальнішу дикцію професійних артистів.

Чому онлайн-диктофон гірший за окремий пристрій?

1. Значно вища автономність. У диктофона-гаджета немає величезного сенсорного дисплея, який поглинає забагато енергії. До того ж тут виробники часто залишають можливість зняти кришку та поміняти батарейку на запасну.

2. Якість звуку краща. Особливо, коли девайс оснащено вбудованим шумодавом.

3. Націленість на головне завдання — запис голосу. Механічні диктофони вміють записувати лекції протягом сотні годин. Там, де додаток смартфону покаже помилку або зависне, повноцінний гаджет продовжить працювати.