offline

0 800 210 028

Диктофони цифрові

  • ПриватБанк
    Оплата частинами до 6 місяців
  • ПриватБанк
    Миттєва розстрочка
  • Monobank
    Оплата частинами до 6 місяців
Цифровий диктофон Duckdik q63

Цифровий диктофон Duckdik q63

Пропозицій (1)
1260 грн

Гаджет, який зробить ваші дні більш продуктивними

Думаєте, купити диктофон буде корисно тільки журналісту або письменникові? Як би не так. І відразу домовимося: скачати диктофон на свій смартфон — не повноцінна заміна окремому гаджету. Телефони для цього не призначені — як мінімум через свої скромні можливості роботи від акумулятора. Але про все по порядку, давайте поговоримо, як постійно використовувати б/у-гаджети.

* Виробіть звичку записувати важливі розмови, цікаві ідеї, робочі наради або навіть посиденьки з друзями. Тому що говорити швидше, ніж писати, людська пам'ять недосконала і деталі того, що відбувається, вона видаляє або змінює. Замість того, щоб сперечатися із колегами, кого місяць тому призначили відповідальним за проект, можна просто відкрити свого аудіощоденника на диктофоні.

* Поліпшуйте власну річ. Ніщо так не допомагає позбутися від «ну», «коротше кажучи» та інших паразитів, як послухати себе у запису. Альтернативний спосіб — зробити з диктофона помічника у вивченні іноземної мови. Працюйте над вимовою, позбавляйтеся від мовного бар'єру: начитування текстів девайсу дуже допоможе.

* Записуйте власні аудіокниги для своєї дитини. Якщо знадобиться залишити улюблене чадо з бабусею — буде відмінна розвага. Рідний голос батьків перевершить навіть найідеальнішу дикцію професійних артистів.

Чому онлайн-диктофон гірший за окремий пристрій?

1. Значно вища автономність. У диктофона-гаджета немає величезного сенсорного дисплея, який поглинає забагато енергії. До того ж тут виробники часто залишають можливість зняти кришку та поміняти батарейку на запасну.

2. Якість звуку краща. Особливо, коли девайс оснащено вбудованим шумодавом.

3. Націленість на головне завдання — запис голосу. Механічні диктофони вміють записувати лекції протягом сотні годин. Там, де додаток смартфону покаже помилку або зависне, повноцінний гаджет продовжить працювати.