online

0 800 210 028

Домкрати

 • ПриватБанк
  Оплата частинами 3 мiсяцi
 • ПриватБанк
  Миттєва розстрочка
 • Monobank
  Оплата частинами 4 мiсяцi
Домкрат Elegant herculex maxi 1008402t

Домкрат Elegant herculex maxi 1008402t

Пропозицій (1)
990 грн
 • ПриватБанк
  Оплата частинами 3 мiсяцi
 • ПриватБанк
  Миттєва розстрочка
 • Monobank
  Оплата частинами 4 мiсяцi
Домкрат Intertool gt-0028

Домкрат Intertool gt-0028

Пропозицій (1)
650 грн

Хоч як би банально звучало, але ніколи не знаєш коли саме в нагоді домкрат. Здавалося б така дрібниця, яка лише займає місце в багажнику. Але як то кажуть, раз на рік і палиця стріляє.

Адже запізнюючись на зустріч через пробите колесо, набагато приємніше оперативно його замінити, а не озиратися по сторонах у пошуках найближчого СТО.

Одразу назвати найкращий домкрат для автомобіля складно, але спробуємо розібратися.

Для початку домкрат —   пересувний або переносний механізм для підйому автомобіля з метою заміни коліс. Домкрати можна поділити на дві категорії: механічні та гідравлічні.

Серед популярних різновидів домкрата: механічний ромбічний, гідравлічний (пляшковий) та гідравлічний підкатний. Також у сфері будівництва широко використовується рейковий важельний домкрат.

Механічний ромбічний домкрат являє собою просту конструкцію та працює завдяки силам людини. Найчастіше, саме такі домкрати є «штатними», тобто йдуть від виробника в комплекті з автомобілем. Їх вантажопідйомність 1-2 т.

Гідравлічний (або пляшковий) домкрат —  легкий, компактний й бюджетний варіант з вантажопідйомністю від 2 т до 100 т і більше. Гідравлічні домкрати працюють на рідини та розділяються на одноштокові й двохштокові (телескопічні). Різниця двох типів полягає у вантажопідйомності, оскільки двохштоковий домкрат має два робочих штока, а значить піднімає вантаж на більшу висоту. Для встановлення гідравлічного домкрата необхідне спеціальне місце на корпусі автомобіля.

Гідравлічний підкатний домкрат відрізняється зручністю у використанні та наявністю механічної фіксації —  після встановлення працювати з автомобілем можна без додаткових підставок. Вантажопідйомність такого домкрата для особистого використання досягає позначки в 3 т.

Під час вибору домкрата, звертайте увагу на головні показники:

 • Вантажопідйомність.
 • Висота підхоплення —   мінімальна висота (від землі до верхньої точки домкрата), з якої механізм може піднімати вантаж.
 • Висота підйому —  на яку максимальну висоту домкрат може підняти автомобіль.

Вартість домкрата залежить від типу механізму та робочих характеристик.