offline

0 800 210 028

Гантелі

  • ПриватБанк
    Оплата частинами до 6 місяців
  • ПриватБанк
    Миттєва розстрочка
Гантелі для фітнесу Iron master/1kg/пара

Напевно, купити гантелі — найпростіший та найдешевший спосіб зміцнити своє тіло, м'язи. Дешевший за штангу, дешевший за тренажери, займає мінімум місця, можна застосовувати у найрізноманітніших вправах — які можуть бути мінуси? Особливо, якщо ви вирішили заощадити та вибрали гантелі б/у.

Переглядаючи гантелі у каталозі нашої мережі магазинів, вам певно траплялися снаряди двох типів: гантелі набірні та монолітні. Що являють собою обидва типи, легко здогадатися за їх назвою. Перші дозволяють нарощувати м'язи, набираючи «кругляші» різної ваги на гриф. Другі через відсутність знімних частин безпечніші у побуті (деталь не зіскочить вам на ногу).

А ще такі гантелі не потрібно розбирати-збирати, що економить час, якщо кілька людей займаються водночас. Тому в тренажерних залах зазвичай можна помітити велику стійку з набором гантель. Від маленьких та легких до, наприклад, 40-кілограмових. Так народ не має юрбитися у черзі та не затримує один одного, намагаючись дістатися до снарядів.

Чому варто купити гантелі?

- Ви зможете виконувати універсальний набір вправ для різних груп м'язів. Та навіть видів спорту. Гантелі для фітнесу, для пауерліфтингу — вибирайте за потребами.

- Розбірні займають дуже мало місця. «Млинці» легко скласти в піраміду та сховати в шафі.

- Займатися може вся сім'я — не потрібно витрачати час та гроші на абонементи у «тренажерку».

На що звернути увагу перед тим, як придбати гантелі:

- Матеріал. Хромовані виглядають ефектніше за інші, але дорого коштують. Прогумовані не подряпають підлогу, але неякісне покриття з часом починає погано пахнути. Нержавіюча сталь небезпечна для ламінату та паркету.

- Ергономічність поперечини. Виробники ущільнюють гриф, щоб власникам гантель не загрожували травми. Також варто використовувати рукавички — буде додаткова підтримка зап'ясть.