online

0 800 210 028

Ламінатори

  • ПриватБанк
    Оплата частинами 3 мiсяцi
  • ПриватБанк
    Миттєва розстрочка
  • Monobank
    Оплата частинами 4 мiсяцi

Ламінатор Anova anvs01 eu00

Пропозицій (2)
1929 грн

Вибираємо ламінатор: для дому та роботи

Дивує, як часто важливу ​​інформацію все ще зберігають на папері. Раритетні фотографії, записки, документи з податкової або чек на кросівки, без якого не скористатися гарантією. Все це варто захистити. Тоді вологість не зруйнує тендітні сторінки, сонячне світло не знищить кольори старих знімків, а маленькі дітлахи, навіть якщо доберуться до цінного архіву, нічого не знищать. Ось навіщо потрібно купити ламінатор.

Ламинатор — це не дорого. В Україні, особливо якщо займатися шопінгом в мережі комісійної електроніки, можна витратити на якісну модель менше тисячі гривень. Плівка для ламінування зазвичай продається оптом та серйозних витрат теж не вимагає.

Ламінування вдома — це легко (та весело!). Помістити потрібну річ в упаковку, пропустити через машинку — ось і все діло. Тому власники ламінаторів швиденько добирають смаку та беруться ламінувати все навколо. Спробуйте роздрукувати в інтернеті шаблони для планів: цілі на тиждень, меню на кожен день, графік прочитаних книг за місяць. Заламінували сторінку — і пишіть на ній маркером, що стирається. А виконавши, зітріть старі записи — і план як новенький.

Що потрібно знати про ламінатори, перш ніж купити один собі:

 - Вони обмежені максимальним розміром, але легко справляються з плівкою меншого розміру. Якщо купити ламінатор б/у A4, можна обробляти сторінки і в половину альбомного листа, і вдвічі менші.

 - Гаджети нагріваються під час роботи, тому потребують відпочинку. Як часто —  залежатиме від витривалості моделі і її характеристик. Якщо працюєте з великою кількістю документів — давайте техніці перепочити хоча б 15-20 хвилин.

 - Важлива функція, на яку варто звернути увагу — реверс. Він дозволяє провернути вали назад, якщо плівка застрягне.