online

0 800 210 028

Мікрофони

 • ПриватБанк
  Оплата частинами 3 мiсяцi
 • ПриватБанк
  Миттєва розстрочка
 • Monobank
  Оплата частинами 4 мiсяцi

Мікрофон Jlab audio

Пропозицій (1)
943 грн
 • ПриватБанк
  Оплата частинами 3 мiсяцi
 • ПриватБанк
  Миттєва розстрочка
 • Monobank
  Оплата частинами 4 мiсяцi

Мікрофон Razer rz19-0229

Пропозицій (1)
2070 грн

Намагаємось переконати вас купити мікрофон:

1. На хвилі популярності подкасти. Схожі на радіопередачі, тільки записані не в прямому ефірі, подкасти прокралися в кожне медіа в усіх сферах життя — від технологій до кулінарії. Поглинати інформацію таким чином легко і зручно (адже слухати можна в будь-який час, на фоні, хоч під час прибирання або дорогою на роботу). А ще подкасти нагадують розмову зі старим другом. Варто спробувати.

2. Якщо ви не звикли багато говорити, але обожнюєте співати (або грати на гітарі чи фортепіано) — краще часу почати музичну кар'єру не придумати. Мобільні додатки і аксесуари стрімко розширюють функціональність, що призвело до розквіту інтернет-сенсацій на кшталт Біллі Айлиш. Це доводить — музику можна створювати і просувати своїми силами. Було б бажання і завзятість. Головний гаджет, який може знадобитися на шляху до «Греммі» за кращого нового виконавця — саме мікрофон. Тому ви точно в правильному розділі.

3. Мікрофон купити (Київ, Львів, Чорноморськ — звідки б родом ви не були) можна і за дуже скромну суму. «Техноскарб» спеціалізується на техніці з досвідом, тому часто пропонує музичні аксесуари в рази дешевші, ніж коштують їх невикористовувані аналоги. Ще й з програмою оплати частинами, якщо знадобиться розбити суму на кілька платежів.

Наші мікрофони б/у:

- Оригінальні — і створені відомими компаніями на кшталт Rode.

- В робочому стані (перевірка мікрофона проводилася перед тим, як лот потрапив на продаж). Якщо на корпусі видно сліди експлуатації — поруч з продуктом на сайті вказані всі нюанси. Також можна попросити продавця зробити реальне фото гаджету.

- Доступні. А щоб встигнути купити свій аксесуар ще дешевше — стежте за сезонними знижками, акціями та оформлюйте нашу бонусну карту.