offline

0 800 210 028

MP3-плеєри

  • ПриватБанк
    Оплата частинами до 6 місяців
  • ПриватБанк
    Миттєва розстрочка
MP3 плеєр Rijaho s09

MP3 плеєр Rijaho s09

Пропозицій (1)
400 грн

Найбільш недооцінена категорія продуктів на «Техноскарбі». Звичайно, скачати мп3-плеєр на андроїд — це секунд двадцять від сили, але ж ніякий софт, нехай і зі стильними анімаціями або вбудованим месенджером, не замінить айподи, уолкмани і олдскульні гаджети на зразок. Символи веселощів дев'яностих і божевілля нульових, ці штукенції все ще неймовірно корисні.

  • Безлімітний інтернет і соціальні мережі поглинають людський час багатьма способами, тому справжній порятунок — мати під рукою щось мультифункціональне, з окремими можливостями смартфона, але щоб при цьому було легко відключитися від світу і не бачити повідомлень робочого чату в Viber.
  • Аудіофіли, шукачі «теплого лампового звуку», все ще серед нас. І їм потрібні певні рідкісні моделі програвачів. З «Техноскарбом» легко знайти і купити мп3-плеєр б/у в Україні. Маленька порада: якщо урвати собі популярний серед таких профі музичний девайс у гарному стані — через кілька років можна непогано заробити на колекції электроники.

Тим, хто поки не в змозі цілковито перейти на «інтернет-дієту», «Техноскарб» пропонує компроміс — лінійку iPod Touch від Apple. Так ви матимете можливість листуватися у соціалках і ганяти в онлайн-іграх. Але тільки там, де працює Wi-Fi.

А що коли терміново потрібен мп3-плеєр? Б/у, перевірений часов, надійний гаджет допоможе заощадити. Для більшої зручності розбийте покупку на декілька платежів, не переплачуючи — «Техноскарб» пропонує розстрочку та оплату частинами з банківських карток Приватбанку і Monobank.

Немає бажання залізати у борги? Чудово — відфільтруйте «МP3-шки» на сайті за станом. Максимально дешевими часто будуть програвачі з трохи подряпаним корпусом або без коробки чи навушників. Ніякого обману — продукцію в «Техноскарбі» перевіряють прискіпливо, тож наші плеєри служать довго. Впевніться самостійно — замовлюйте доставку до одного з наших магазинів чи відділення «Нової пошти». І нехай буде багато хорошої музики.