Гітари, вафельниці, тренажери та інші товари, які навіть з роками не втрачають цінності (тільки ціну!).
***
Звичайно, якщо говорити про можливість заощадити — що завгодно вигідніше купувати на вторинному ринку. Але справа не тільки у грошах: кльово мати можливість не підтримувати виробництво заради самого прибутку, та кльово, коли можливостей для вибору більше — з технікою різного віку, з далеких країн, з власною історією. В деяких випадках доплачувати за пакування та «новизну» дійсно немає ніякого раціонального сенсу.
***
Чому: спорт вимагає наполегливості та грошей. Люди платять за курси та секції, купають купу аксесуарів... а потім раптом розуміють, що нецікаве хобі обрали, та полишають навчання. Впертим виняткам, яких попереднє речення не стосується, дістаються спальні мішки, ліхтарики, лижі та намети за дуже скромну плату, до того ж — практично новісінькі.
Чому: за останні п'ятдесят років нічого кардинально нового індустрія не створила. Серйозні музиканти грають на вінтажних Gibson не рідше, ніж на новеньких сяючих інструментах — а це ті покупці, для яких вартість не має значення. Тому що тут, як і в смартфонобудуванні, керує власна мода: пристрої-однолітки відповідають одним і тим самим трендам. Навіть характеристики звучання можуть збігатися. На відміну від вторинного ринку, де панує різноманітність. Якщо говорити про гітари, є ціла теорія, що з часом дерево старіє, вбирає вібрації музики, яку на ній грали, та видає особливий звук. Корпус і струни звикають до навантаження, і інструмент грає краще, ніж будучи новим.
Чому: чого ходити навколо — захоплюватися фотографією дорого. Ну ду-уже дорого. Ви експериментуєте із портретами котів та знімаєте квіти в ботанічному саду крупним планом. Критикуєте свої старі роботи та міняєте обладнання. Неугодні об'єктиви відправляються на продаж — без подряпин та пошкоджень (адже чохли давно куплено разом із камерою). Знадобиться багато всякого — від штативу та спалаху до відбивачів. Все це добро могло б коштувати цілий статок, не знай ви про нашу мережу магазинів.
Чому: люди часто не розуміють всієї аудіофільскої цінності предметів та віддають їх на продаж дешевше, ніж варто було б. На радість «знавцям», які виловлюють вдалі знахідки на ярмарках техніки б/у на кшталт «Техноскарбу» та хваляться один одному на тематичних форумах.
Чому: частенько набори каструль та сковорідок, вафельниці та бутербродниці — ті небажані подарунки, від яких позбавляються, ледь діставши з коробки. З іншого боку тим, хто якраз давно мріяв про вафельницю, купувати невикористане занадто дорого. Особливо якщо врахувати, що штучки виконують тільки одну функцію і стануть в нагоді двічі на місяць (у кращому випадку). Але ж так хочеться пекти смачні бельгійські вафлі на сніданок у неделю. Тут-то попит зустріне пропозицію. Вам — дешево, не шкодячи якості, а комусь — можливість продати невідповідний гаджет та вибрати на «Техноскарбі» заміну до душі.
Чому: навіть у вигляді б/у Rolex все ще втілює статус, якість та геній інженерів легендарного швейцарського вендору. По-друге, вартість деяких моделей зростає із часом. Вінтажний аксесуар для того, хто знає, що шукати — чим не серйозна інвестиція у майбутнє. Або можливо, ваша персональна колекція почнеться з Carrera від Tag Heuer?
Чому: якщо купувати нове — виходить недешево. До того ж здається, мовляв, не першої необхідності девайс — тоді навіщо витрачатися? Як-небудь потім (хоча всі розуміють, що таке підступне «потім» насправді синонім «ніколи»). Пора зламати тенденцію та нарешті почати про себе піклуватися.
Чому: у довгостроковій перспективі такий гаджет заощадить книгоманові статок, але існує певний психологічний бар'єр, який заважає віддати кілька сотень (або навіть тисяч!) гривень за монохромний екран та одну-єдину функцію. Так, у сучасних моделей є і вбудований браузер, і навіть плеєр, але більшість на електронних книжках просто читає. Б/у-пристрій допоможе боротися із забобонами.
"Техноскарб" надсилає техніку післяплатою. Доставка здійснюється у всі регіони України "Новою Поштою".
24.05.2019
6196
Які товари найчастіше шукали в Україні за останній місяць весни 2019 року.
23.05.2019
1023
Бажаєте купувати на «Техноскарбі» ще дешевше? Знаємо вірний спосіб.
20.05.2019
5493
Розказуємо про найважливішу причину перейти на техніку з досвідом — користь для Землі.
16.05.2019
1115
Правило «найновіший = найкращий» більше не працює. Який MacBook обрати у 2019-м? Точно не «найсвіжіший». Розбираємося чому.
15.05.2019
1899
Гаджети легендарного фінського гіганту смартфонобудування, які все ще можна замовити на «Техноскарбі».
11.05.2019
3279