Готуємося до марафону ЗНО заздалегідь.
Один з ключів до успіху — грамотний тайм-менеджмент, боротьба з прокрастинацією. Саме тому перевіряти час на смартфоні під час занять — затія не найкраща. Занадто велика спокуса провалитися в болото повідомлень з Інстаграма та Телеграма тощо.
З функцій тут тільки вимірювач кроків та, власне, циферблат зі стрілками. Тому годинник від Garmin ідеальний для тих, хто хоче сконцентруватися на навчанні та вести облік фізичної активності (не забувайте відпочивати на свіжому повітрі!).
Вибачте, фанати Android, але вчитися простіше на iOS. Особливо, якщо ваша мета набагато амбіційніша, ніж просто прохідний бал на ЗНО з англійської мови. У мобільну платформу Apple інтегровано словник — можна дізнатися, як перекладається слово і що саме воно означає, у деталях. Виділяєте слово — спливає віконце з підказкою. Ніяких «копіювати-вставити», не потрібно лізти до Google.
Ще одна перевага: до iPad Pro підключається клавіатура (фірмова з'єднується через магнітний коннектор на корпусі, але будь-яка Bluetooth теж підходить). З такою зв'язкою цілком зручно редагувати реферати та додавати свої замітки на віртуальних сторінках підручників. А для серйозніших справ обираємо...
В очікуванні ЗНО 2020 року дитині доведеться багато часу проводити в обнімку з ноутбуком, тому потрібно щось зі зручною клавіатурою, спритне, але не за ціною бюджету цілої Хмельницької області. На стику вартості і можливостей знаходяться лептопи Lenovo IdeaPad. З великим тачпадом та процесорами Intel i-серії.
Тих, хто засинає, ледь долаючи третю сторінку паперової книжки, врятують освітні подкасти та аудіопідручники. Бездротові вкладиші від Ergo маленькі, легкі і ніколи не загубляться — бо в комплекті чохол. За аналогією з AirPods від Apple кейс тут служить також для підзарядки.
Опрацьовувати можливі відповіді до ЗНО з історії України буде трішки затишніше під м'яким світлом цього стильного світильника.
Навіть звичайнісінька докторська ковбаска удвічі смачніша, коли вона всередині гарячого сендвіча! Гаджети радують дивовижною простотою. Стиснув пластини — все само приготувалося.
Маленький фізичний сторож важливих даних — врятує, якщо інтернет раптом відмовиться завантажувати Вікіпедію, хмарні сервіси підведуть чи інші неприємності наздоженуть. Краще готуватися дуже старанно, ніж дати зловити себе зненацька (девіз майбутніх бюджетників).
Матеріал легше запам'ятається, коли його подано не в формі суцільного тексту на білій сторінці, а масштабно, яскраво, незвичайно. Майбутні іспити та тести — відмінний привід зробити своїм навчальним монітором проектор. Виводьте на цілу стіну картки із завданнями, дивіться документальні фільми — в підготовці до ЗНО з фізики зайвим не буде! Кожен важкий матеріал розкладайте на сторінки презентації і проходьте невпинно, поки він не здасться та не засвоїться (а він обов'язково здасться!).
Щоб друкувати пробні бланки із завданнями, наукові статті та підручники, підлітку з лишком вистачить і чорно-білого лазерного пристрою. Головне — принтер не повинен доставляти клопоти (читати як «не повинен зламатися через місяць старанної роботи»). А ще важливо якомога рідше заправляти картрідж — тому до нашого дайджесту потрапив надійний LaserJet Pro 400 від Hewlett-Packard.
7 небанальних способів взяти максимум від цього літа, навіть якщо не пощастило отримати відпустку.
05.06.2019
838
5 причин не на користь ультрадешевих пристроїв з Піднебесної.
03.06.2019
2830
День Києва у 2019-му святкуємо ефектно: з масштабним «Забігом по магазинах» мережі «Техноскарб».
24.05.2019
2234
"Техноскарб" надсилає техніку післяплатою. Доставка здійснюється у всі регіони України "Новою Поштою".
24.05.2019
5882
Які товари найчастіше шукали в Україні за останній місяць весни 2019 року.
23.05.2019
853
Гітари, вафельниці, тренажери та інші товари, які навіть з роками не втрачають цінності (тільки ціну!).
21.05.2019
998