online

0 800 210 028

Компанія Apple представила нові планшети iPad

1080x900 3045146 ban_tehnoblogAPM_ukr.png t_news

7 травня на своїй щорічній презентації Тім Кук представив нові продукти компанії Apple. Йдеться про два абсолютно нові планшети та оновлений стилус Apple Pencil. 

Ми детально вивчили новинки, щоб поділитися з вами їхніми технічними параметрами, зовнішнім виглядом і унікальними можливостями. 

iPad Air тепер із 13-дюймовим дисплеєм

Головною новинкою весняної презентації Apple стали планшети iPad Air на чипсеті М2. Тепер вони на 50% продуктивніші за попереднє покоління гаджетів. А ще покупці зможуть вибрати для себе одну з версій: стандартну на 11 дюймів або збільшену з 13-дюймовим дисплеєм.

Тепер iPad Air за розміром може зрівнятися з найменшим ноутбуком компанії і повністю замінити комп'ютер тим, кому важлива мобільність. 

Придбати цей планшет можна з вбудованою пам'яттю від 124 гігабайт до 1 терабайта. 

Корпус залишився повністю алюмінієвим, а фронтальна камера «переїхала» на бічну грань.

З особливостей — планшет має підтримку Wi-Fi 6-го покоління, камеру на 12 мегапікселів і 4 кольори корпусу на вибір. Покупцям доступні чорні, рожеві, жовті та бірюзові планшети.

1080x900 3045148 Aair.png t_news

Продуктивний iPad Pro з процесором M4

Ще однією новинкою став iPad Pro, який тепер виробляється виключно на чіпах М4. Ці моделі теж доступні у двох розмірах: 11 та 13 дюймів. Однак тут задіяно більше «фішок», технічних особливостей і продуктивності загалом. 

Максимальний розмір сховища збільшено до 2 терабайт. Планшет підтримує бездротовий стандарт 5G. А в його камеру вбудований LiDAR-сенсор нового покоління. 

Особливістю моделі стала технологія дисплея Ultra Retina з піковою яскравістю до 1600 ніт. Це буде найвищий показник серед усіх планшетів у світі на момент презентації.

Також для iPad Pro 2024 року розробили нову бездротову клавіатуру Magic Keyboard. У компанії заявляють, що повністю переробили дизайн і матеріали клавіатури. Тепер трекпад і клавіші працюють так само м'яко і плавно, як і в MacBook. 

1080x900 3045149 ipadpro.png t_news

Apple Pencil Pro тепер із вібромотором і гіроскопом

Оновлення не обійшло стороною стилус Pencil Pro, який обзавівся вібромотором і гіроскопом. Тепер кожне натискання матиме відгук у тій чи іншій силі, а гіроскоп дасть змогу краще взаємодіяти з планшетом навіть на невеликій відстані. Завдяки цьому пристрій тепер «розуміє» нові жести, а також може розпізнавати силу стиснення пальцями.  

Висновок

Найпростіша версія iPad Air обійдеться покупцям від $800 у Сполучених Штатах, а iPad Pro — від $1000. Відповідно, вартість нового покоління планшетів в Україні може бути ще вищою.

Якщо ви не готові платити таку вартість за нові пристрої від Apple, то пропонуємо купити б/в планшети на «Техноскарб». Тут представлені сотні таких пристроїв від різних компаній за доступною ціною. 

Дивіться також:

Відкрито новий магазин у місті Одеса!
Відкрито новий магазин у місті Одеса!

Новий магазин за адресою: м. Одеса, просп. Шевченка, 19

Відкриття магазинів

14.05.2024

57

Відкрито новий магазин у місті Одеса!
Відкрито новий магазин у місті Одеса!

Новий магазин за адресою: м. Одеса, вул. Рішельєвська, 78

Відкриття магазинів

14.05.2024

47

Відкрито новий магазин у місті Одеса!
Відкрито новий магазин у місті Одеса!

Новий магазин за адресою: м. Одеса, просп. Добровольського, 75-А

Відкриття магазинів

14.05.2024

42

Відкрито новий магазин у місті Одеса!
Відкрито новий магазин у місті Одеса!

Новий магазин за адресою: м. Одеса, вул. Космонавтів, 9

Відкриття магазинів

14.05.2024

40