offline

0 800 210 028

Паяльники

  • ПриватБанк
    Оплата частинами 3 мiсяцi
  • ПриватБанк
    Миттєва розстрочка
Паяльник  інше

Паяльник інше

Пропозицій (1)
215 грн

Паяльник — універсальний інструмент, що повинен бути в кожному домі. Чому? З його допомогою можна полагодити різні електроприлади, а також мікросхеми та плати. Під час вибору паяльника рекомендуємо відштовхуватися від того його головного призначення (наприклад, ви будете лагодити виключно мікросхеми або дрібні прилади), а також від умов використання. Для роботи без доступу до розетки можна підібрати газову або акумуляторну модель з хорошою автономністю.

Кілька основних характеристик, що допоможуть вам вибрати паяльник:

- Потужність. Для роботи з дрібними деталями й електронікою — 25-40 Вт, та від 100 Вт і більше — для пайки масивних деталей їх жерсті.

- Жало. Віддавайте перевагу паяльників, що мають додаткові насадки (сердечники) у комплекті. Це збільшить обсяги робіт, що можна виконати паяльником. Крім того, вибирайте наконечники з урахуванням виду робіт, які ви плануєте виконувати. Якщо ви не переслідуєте конкретної мети (наприклад, паяти виключно мікросхеми) — вибирайте жало в формі викрутки. Це універсальна форма, яка підійде для широкого переліку робіт.

- Термостабілізація. Досвідчені спеціалісти надають перевагу паяльникам з можливістю регулювання температури, оскільки це робить процес роботи зручнішою зручною, а результат пайки —  якіснішим.