offline

0 800 210 028

Роликові ковзани

  • ПриватБанк
    Оплата частинами 3 мiсяцi
  • ПриватБанк
    Миттєва розстрочка
  • Monobank
    Оплата частинами 4 мiсяцi
Роликові ковзани Roces size 41-42

Роликові ковзани Roces size 41-42

Пропозицій (1)
750 грн
3 причини зробити катання на роликах своїм новим хобі

Надихаємося красивим видом спорту та вирішуємо, які ролики купити.

1. Розсікати вулиці на роликах — заняття куди більш цікаве, ніж біг, тренажери або інші виснажливі способи боротися із зайвою вагою. По-перше, ролики — це весело. Це швидкість, невеличка ймовірність втратити рівновагу та впасти (що означає — адреналін зашкалюватиме), а іноді це майже єдина можливість пересуватися містом без заторів. Так зручніше освоювати нові, незнайомі локації без витрат на громадський транспорт.

А простір для розвитку своїх вмінь тут практично нескінченні. На YouTube умільці на роликах виконують божевільні каскади стрибків, ковзають перилами, рухаються задом наперед, віртуозно об'їжджають перешкоди та часом вчать інших, як подібне повторювати. Варто тільки ризикнути та почати практику. Ентузіазм, наполегливість і працьовитість принесуть неймовірні враження. І витривалість.

2. Це чудовий спосіб знайти нових друзів. Ролики за свою вікову історію витримали і злети популярності, і забуття. Зараз навколо хобі існує згуртоване товариство фанатів, готових допомагати своїм та збиратися поза інтернетом (що само по собі феноменально в кінці 2019-го!).

3. Працювати над балансуванням свого тіла, спритністю, координацією. Не всі отримали гострі реакції від народження, але тіло можно тренувати, а внутрішній «гіроскоп» — «прокачати». Залишається лише зробити ролики частиною щотижневої рутини.

Які ролики обрати: фітнес або фріскейт?

В якості своєї першої пари варто віддати перевагу зручність та комфорт, а не швидкість і маневреність. Тому обирайте фітнес-ролики. Якщо потрібні ролики дитячі — дивіться в бік розсувних конструкцій, щоб дитині вистачило на кілька років.

Чого робити не потрібно — так це економити і купувати дешеві китайські ролики з пластику низької якості. Замість цього обирайте іменитих вендорів спортивного обладнання на зразок Rollerblade або SEBA, але замовляйте ролики б/у.