Гостевая книга
всего отзывов : 548
Апарат бомба, стан нового! Дякую за професійний підхід.Відгук за замовчуванням: №977341Купив тут б/в realme GT Master Edition і максимально задоволений. Хлопці поставилися до справи дуже професійно, сервіс на висоті. Що стосується самого телефону — стан просто ідеальний, наче вчора з магазину. Екран оригінальний, супер-яскравий, матриця чиста без жодного вигорання, а на самому склі немає жодної подряпини. Сканер відбитків літає, залізо пройшло всі перевірки на ура. За таку якість техніки — однозначно заслужені 5 зірок!Як невеличку дружню рекомендацію на майбутнє: на фото на сайті телефон був із захисною плівкою, а при видачі її вже зняли. Я розумію, що це робиться для демонстрації ідеального стану дисплея, але для покупця краще залишати її як додатковий захист екрана під час транспортування.Магазину величезне дякую за крутий апарат і чесну роботу. Рекомендую
Купувала навушники Samsung, обирала між декількома варіантами, але остаточне рішення було прийняте після розмови з консультантом Оленою, з Кривого рогу. Щиро дякую за детальну консультацію та супровід. Товар отримала, хоча він був не заряджений, але після зарядки, усе підключилося згідно наданої Оленою інструкції, усе працює добре. Користуюсь із задоволенням) Дякую вам)
Купляв зарядну станцію Souop s1, це вже друга куплена в Техноскарб до цього брав Allpawers r600. Дуже швидко відправили, грамотно проконсультували. Як завжди все добре працює та відповідає опису. Дякую усьому колективу компанії та бажаю і надалі нас приємно здивувати цікавими цінами. Усім раджу ваш сайт. Дуже виручаєте та даєте можливість заощаджувати.
Замовив телефон,все дуже добре,в гарному стані та все згідно опису,були навіть старі чекі, дуже вдячний
4 червня оплатив пневматичний пістолет, після оплати мене запевнили що все перевірено і все працює, 8 червня отримав по Новій Пошті.При вставленні балончика СО-2 травить і все повітря з балончика вийшло, подзвонив на їхній телефон сказали що відправили заявку в гарантійний відділ, чекати треба до 5-ти днів. Не знаю чим це все закінчиться.
На даний момент така ситуація.Купила товар, на сайті був вказаний як осушувач повітря ,крім того написано було що площа осушування 204 м³ та 33 вт ,все. Я вирішила його придбати.На пошті перевірили на те що він включається і працює. Принесли до дому включили і тут зрозуміли що він очишувач повітря а не осушувач!Сьогодні з ранку дзвоню,кажу хочу повернути,мені у відповідь що я бачила що брала і треба було ще на інших сайтах перевірити що це за товар.Ви серйозно?! Я захожу на ваш сайт щоб обрати товар і без проблем ним користуватись,і хочу щоб на сайті була достовірна інформація про товар ,як і любий покупець який суди заходить.Заявку я теж самостійно не можу оформити пише мені що артикул не знайдено і такого товару не існує.В Call центрі пообіцяли оформити заявку на повернення і сказали що в продовження 5 робочих днів мені дадуть відповідь ,що до повернення. Маю надію що це саме так. Було дуже прикро,якщо ви маючи помилки і вводити людей в оману робити їх винними в тому, що вони не шукали інформацію на інших сайтах. Не хочете повертати гроші і товар. З сьогодні чекатиму 5 діб. Я думаю далі буде.
Дуже задоволений співпрацею з мережею Техноскарб. Після оформлення замовлення подзвонила культурна людина, уточнила й надала додаткову корисну інформацію. Товар прийшов швидко, гарно запакований, відповідно наданій інформації. Дякую за роботу.
А мені 2 рази не повезло. Перший раз з навушниками до пк в них зємний мікрофон і він був не робочий. А другий раз це праска Тефаль в якої була не помітна тріщина в корпусі і виливалась вода. Ціни супер Доставка супер А товар 50 на 50 як попадеш.
Замовляли два телефони : Redmi 13C та iPhone 11, швидка відправка без передоплати, всі характеристики відповідають на 100% ,гарне обслуговування, рекомендую!
Купував планшет сяомі pad 5 все супер передзвонили протестували відправили саме те на що сподівався чудовий сайт і ціни адекватні