offline

0 800 210 028

Стабілізатори напруги

  • ПриватБанк
    Оплата частинами 3 мiсяцi
  • ПриватБанк
    Миттєва розстрочка
  • Monobank
    Оплата частинами 4 мiсяцi

Стабілізатор напруги - ch-03m

Пропозицій (1)
830 грн

Що таке стабілізатор напруги та для чого він потрібен

Стабілізатор захищає вашу техніку від пошкоджень в результаті стрибків напруги мережі. Іншими словами це електричний прилад, який допоможе, наприклад, зберегти проект на комп'ютері, якщо раптово в будинку зникло світло.

Важливо розуміти, до чого призводять стрибки в напрузі та як це відбивається на вашій техніці: від банального перегріву до порушення потужності і зниження терміну служби приладу. Звичайно, ціни на стабілізатор напруги б/в для будинку не сильно радують гаманець, але наявність такого пристрою допоможе уникнути несподіваних витрат в майбутньому.

Найчастіше стабілізаторами напруги облаштовують офіси і великі підприємства, проте варіант для будинку не пасе задніх за рівнем популярності.

Для того, щоб зрозуміти, який саме стабілізатор потрібен безпосередньо у вашій ситуації — рекомендуємо відштовхуватись від його рівня напруги.

Сьогодні на ринку представлені: стабілізатори з виходом 220 В (підійдуть для будинку та офісних приміщень) та 380 В (варіант для промисловості з великим мережевим навантаженням).

На «Техноскарбі» можна купити стабілізатор напруги для комп'ютера, ціна на який не змусить довго збирати гроші на потрібне придбання.

А ціни, наприклад, на стабілізатори напруги для будинку, в нашому каталозі стартують від 400 грн.