offline

0 800 210 028

Сварочні маски

 • ПриватБанк
  Оплата частинами 3 мiсяцi
 • ПриватБанк
  Миттєва розстрочка
 • Monobank
  Оплата частинами 4 мiсяцi
 • ПриватБанк
  Оплата частинами 3 мiсяцi
 • ПриватБанк
  Миттєва розстрочка

Не секрет, що зварювальні роботи (незалежно від складності) можуть завдавати шкоди вашому здоров'ю, тому завжди необхідно використовувати засоби захисту. Головний елемент в арсеналі будь-якого фахівця зі зварювальних робіт — маска, що захищає очі від впливу шкідливих речовин, що виділяються під час зварювання. А саме служить бар'єром для теплового й оптичного випромінювання, розпечених часток металу та шкідливих газів, що негативно впливають на зір в організм в цілому.

Існує три основних види захисних масок, що використовуються для зварювальних робіт різних видів і складнощів.

Окуляри — найпростіший і найдоступніший спосіб захистити зір під час роботи. Але потрібно враховувати, що окуляри закривають лише очі, тож обличчя залишається відкритим, тому окуляри не підходять для серйозних зварювальних робіт.

Більш безпечний варіант — маски, що закривають все обличчя зварника та мають вищий рівень захисту від шкідливих речовин. Найчастіше під час зварювальних робіт середньої складності (і вище) використовуються маски «Хамелеони», які оснащені спеціальними датчиками та мають багаторівневим захистом. Купити зварювальну маску Хамелеон б/в можна онлайн від 300 грн на «Техноскарб».