online

0 800 210 028

електровафельниці

  • ПриватБанк
    Оплата частинами 3 мiсяцi
  • ПриватБанк
    Миттєва розстрочка

Вафельниця Clatronic wa 3275

Пропозицій (1)
400 грн

Навіщо вафельниці шарнір?

Поворотна конструкція допомагає тісту рівномірно розподілитися поверхнею (щоб якісь ділянки не опинилися більш щільними за інші). Ручка обертається, матеріал розтікається.

Чи варто шукати вафельницю з тих, якими користувалися в Радянському Союзі наші бабусі та мами?

Можна спробувати, але так ви буде позбавлені багатьох корисних нововведень — не вийде регулювати температуру (і готувати максимально м'які десерти без натяку на рум'янець), а відключати пристрій від електроживлення доведеться вручну — раніше техніку не оснащували терморегуляторами. До того ж, зараз більшість вафельниць комплектується ручкою з термостійкого матеріалу, про яку не обпектися.

Чи повинна вафельница хвалитися неймовірною потужністю?

Якщо пара сотень гривень різниці нічого не вирішує — звичайно, орієнтуйтеся на потужність. Але числа ватів впливають на те, як швидко гаджет здатний напекти ароматних вафелек. На швидкість — але аж ніяк не на якість. Вафельницю купити в Харкові можна і найпростішу з представлених в місцевому «Техноскарбі» і залишитися повністю задоволеним покупкою. Більш серйозне обладнання — це вже для професіоналів і пекарень.

Яка форма краще?

Кожному варіанту — свій фанат-ласун. Але є загальні тенденції: прямокутну форму зазвичай мають поглиблення для бельгійських вафель, товстеньких і м'яких, які часто поїдають з морозивом. Четвертинки у девайсі круглої форми підходящі, щоб загортати їх у трубочки зі згущеним молоком, вершками або іншою смакотою (тут вже як далеко фантазія заведе).

Вафельниця: як обрати антипригарне покриття?

Якість захисного шару залежатиме не тільки від виробників, але і того, як вафельницею користувалися. Правила схожі на використання тефлонових сковорідок. Ніяких металевих виделок, та ніколи не залишайте воду всередині девайса, зачинивши його дверцята. Спочатку дайте висохнути, потім — в шафу.