offline

0 800 210 028

Яйцеварки

 • ПриватБанк
  Оплата частинами 3 мiсяцi
 • ПриватБанк
  Миттєва розстрочка
Яйцеварка Bestron aec700

Яйцеварка Bestron aec700

Пропозицій (1)
410 грн
 • ПриватБанк
  Оплата частинами 3 мiсяцi
 • ПриватБанк
  Миттєва розстрочка
Яйцеварка Rapid Egg cooker dash de005bk

Яйцеварка Rapid Egg cooker dash de005bk

Пропозицій (1)
290 грн

Здається, ніби яйцеварка не з тих електронних помічників, яким на кухні легко знайти величезну кількість застосувань. Це той випадок, коли призначення цілком відповідає назві — гаджет варить яйця. Хто ж є цільовою аудиторією яйцеварок та чи варто звільняти місце в шафці заради такого нішевого гаджета? «Техноскарб» з'ясовує.

Хоча можливості яйцеварок обмежені, кількість страв, які можна приготувати з яєць — ні. Для тих, хто дотримується протеїнової дієти або прагне харчуватися правильно, купити яйцеварку — найкраще рішення, тому що гаджет готує одночасно від 6 до 12 яєць, з якими можно приготувати салат, зробити частиною сендвіча або з'їсти самостійно. Чому яйцеварка зручніша за старенький спосіб з каструлькою на плиті?

— У звичайних умовах вам доведеться зачекати: важливо зафіксувати момент, коли вода починає кипіти. А після цього — почекати певну кількість хвилин, щоб отримати потрібну ступінь готовності. Збираючись похапцем на роботу або навчання, легко загубитися в часі хоча б на одній зі стадій, та отримати замість яєць в мішечок круті. Яйцеварці для розігріву потрібно кілька секунд, а рівень крутості встановлюється спочатку. Вранці можна увімкнути гаджет та провести в ліжку зайві 15 хвилин — додивитися сновидіння. Вода не википає, пристрій не зламається. Пристрій використає всю воду та вимкнеться самостійно.

- Нехай рішення купити яйцеварку не так легко виправдати, як придбання блендера або кухонного комбайна, у помічника є власні козирі — наприклад, приготування омлету на пару. Без масла та пригоряння до сковороди, за допомогою спеціального піддону яйцеварка готує найніжніші омлети. Та повертаючись до варених яєць: майже всі відгуки про яйцеварки сходяться у тому, що з ними яйця чистяться набагато простіше. А все через крихітні отвори у шкаралупі, які роблять, щоб знизити тиск.