online

0 800 210 028

Садова техніка

  • ПриватБанк
    Оплата частинами 3 мiсяцi
  • ПриватБанк
    Миттєва розстрочка

Сад — то не просто рослини. Він вимагає інвестицій: часу, знань та, що зрозуміло, грошей. У США зелені доглянуті газончики — повноцінне культурне явище, індикатор успішності, статусу. В арабських країнах траву дбайливо вирощують навіть серед пустель. Якщо не заглиблюватися в символізм та взаємозв'язки, густа, доглянута рослинність (хоч у будинку, хоч в смузі городів) означає, що у власників є кошти, щоб всю цю красу підтримувати.

Не дивно, що сучасний вибір садової техніки не закінчується купівлею газонокосарки. Потрібно придбати аератор, садовий пилосос та, можливо, подрібнювач, подбати про те, щоб довжина шлангів дозволяла ретельно полити все ділянки саду, і при цьому не розоритися.

Тому й потрібен цей розділ «Техноскарб»: газон в приватному будинку стане густішим та зеленішим. І навіть допомога садівника не знадобиться — піклуватися про газон своїми руками легко, якщо техніка надійна і ергономічна.

Вибирайте у нас в уживаному стані:

- Садові пилососи (нерідко їх називають повітродувками). Озброївшись гаджетом, ви швидко зберете листя восени, або позбудетеся від снігових шапок взимку.

- Аератори. Щоб акуратно прорізати ґрунт та дати корінню можливість насолоджуватися великою кількістю вологи, кисню, поживних речовин.

- Подрібнювачі. Допоможуть підготувати ділянку до зміни сезону: позбутися об'ємного сміття, зібрати сировину для компостера або мульчування.

- Пристрої для поливу. Літо в Україні може бути виснажливо спекотним для людини. Що вже говорити про рослини!

Майже вся садова техніка з досвідом (включаючи газонокосарки та тримери з сусіднього розділу каталогу) в нашій мережі магазинів доступна з оплатою у розстрочку або частинами з кредитної картки «Приватбанку» або Monobank. Ніякі перешкоди не віднімуть у вас можливості доглядати за садом, городом або галявинами.