online

0 800 210 028

Сушарки для фруктів

  • ПриватБанк
    Оплата частинами до 6 місяців
  • ПриватБанк
    Миттєва розстрочка
  • Monobank
    Оплата частинами до 6 місяців
Сушарка для фруктів Grunhelm by 1102

Сушарка для фруктів Grunhelm by 1102

Пропозицій (2)
700 - 990 грн

Чому на кожній кухні знадобиться сушарка для фруктів?

Дегидратор це і є сушарка для фруктів: велика коробка з пластику або металу з полками, куди поміщаються продукти. Всередині — ТЕНи та вентилятори. Повільно лотки прогріваються, і тепле повітря делікатно видаляє вологу. Та, що найважливіше, сушарка — не той випадок, коли кухонний девайс витягується з полиці раз на рік, а решту часу збирає пил. Все тому що:

1. У сухому вигляді фрукти можна їсти постійно: як снек, замість шкідливих цукерок, чіпсів і подібних закусок. Сушені ягоди, як і інші продукти під час дегідратації, не вимагають консервантів або допоміжних речовин, тому зберігають всі свої корисні компоненти.

2. Поміщати всередину можна і овочі, і зелень, і рибу, і свинину теж! М'яке, смачне в'ялене м'ясо, таранка, власні трав'яні чаї — все це ваші друзі почнуть просити в подарунок, варто їх тільки пригостити власними закусками з дегидратора.

3. Термін придатності продуктів збільшиться до року. Тому купити дегідратор — означає отримати можливість купувати натуральні овочі та фрукти в розпал сезону (дешеві та смачні) та запасати їх на зиму. Вкрай вигідно для великих сімей або людей з городами і власними садами — з'явиться простий і зручний спосіб зберігати врожай.

Що варто врахувати, перш ніж купувати дегідратор (для м'яса, овочів та фруктів)

- Доведеться стежити за тим, що ви вкладаєте в прилад одночасно. Оскільки запахи між шарами перемішуються.

- Чим більший пристрій за розміром, тим складніше прогріти і просушити їжу рівномірно. Тому міняйте лотки місцями та не забивайте простір надто щільно.

- Сушарки не надто ладнають з «жирними» фруктами на кшталт авокадо. При готуванні м'яса жир, що виділяється, теж доведеться видаляти.

- Перевагу віддавайте моделям міцної конструкції з набором захисних функцій —  таймером, захистом від перегріву тощо.