online

0 800 210 028

Теплові гармати

  • ПриватБанк
    Оплата частинами 3 мiсяцi
  • ПриватБанк
    Миттєва розстрочка
  • Monobank
    Оплата частинами 4 мiсяцi

Що являє собою теплова гармата, прекрасно пояснює назва. Гаджет швидко та стрімко «вистрілює» нагрітим повітрям. Усередині ховається потужний вентилятор і нагрівальний елемент, тому теплогармата незамінна в величезних нежитлових приміщеннях та сільському господарстві. А ще — при будівництві або ремонті: тепла та суха повітряна маса допомагає швидше висихати свеженанесеним матеріалам — штукатурці або лаку. Тому якщо потрібно що-небудь компактне для однокімнатної квартири — краще купити обігрівач іншого типу. Гармата — то обладнання серйозне.

Будь-який матеріал про вибір теплових гармат розділяє їх на типи в залежності від джерела живлення: працювати гаджети можуть на дизельному паливі, газі або електроенергії.

Газові найчастіше харчуються від балончиків, але теж вимагають деяку кількість електрики — щоб вентилятор функціонував. Дизельні серед всіх варіантів найвибагливіші — доведеться забезпечувати провітрювання приміщення, продукти згоряння шкодять здоров'ю людини.

А ось теплова гармата електрична — найдешевший та найпоширеніший тип.

Єдиною проблемою може бути такий прилад, який вимагає трифазну систему струму. Та ще для гармат будь-якої потужності важливо мати в приміщенні справно працюючу, надійну проводку.

Щодо решти чинників, якісна теплова гармата, яка працює від розетки, зручніша для побуту. Майже у будь-якої нової моделі є термостат, який вбереже прилад від надмірного навантаження. Регулювати температуру можна більш точно — крок налаштування менший, ніж у конкурентів.

За запитом «теплова гармата відгуки» в пошуковій системі можна знайти багато прикладів, коли гаджет використовують не для постійного обігріву, а стартового. Наприклад, запускають у будівлі на пічному опаленні на 20 хвилині: спочатку вмикають гармату, поки піч тільки розгорається.