offline

0 800 210 028

Електроножі

 • ПриватБанк
  Оплата частинами 3 мiсяцi
 • ПриватБанк
  Миттєва розстрочка

Ніж електричний Kansai ks-8122

Пропозицій (1)
320 грн
 • ПриватБанк
  Оплата частинами 3 мiсяцi
 • ПриватБанк
  Миттєва розстрочка
 • Monobank
  Оплата частинами 4 мiсяцi

Ніж електричний Mayer mr-100

Пропозицій (1)
4500 грн
 • ПриватБанк
  Оплата частинами 3 мiсяцi
 • ПриватБанк
  Миттєва розстрочка

Ніж електричний Moulinex type 859

Пропозицій (1)
315 грн

Розібратися з електричною технікою для кухні не складно: зазвичай вона робить те ж саме, що і механічні аналоги, але швидше та без тяжких зусиль. Звичайні ножі ріжуть, електроножі — теж ріжуть, але легко пораються з великими та «складними» продуктами. Наприклад, з замороженим м'ясом з кісточками, делікатною бужениною, баликом або м'якими сирами, які потрібно нарізати тонко-тонко і рівно, але таким чином, щоб шматки не порвалися в процесі — ось для чого варто купити електричний ніж.

Якісний електричний ніж для нарізки: як вибрати?

- Врахуйте особливості кухні, на якій планується використовувати ніж. Якщо кімната заставлена до стелі і вільну розетку годі й шукати — варто дивитися в бік акумуляторних моделей. Але ножі зі шнурами, звичайно, практичніші: не потрібно турбуватися про стан заряду, купувати АА-батарейки.

- Зверніть увагу на леза: скільки їх, з якого металу виплавлені. «Золота середина» електричних ножів — нержавіюча сталь.

- Важливий фактор — система захисту від випадкового включення. Де робота з ріжучими та колючими предметами — там максимум безпеки. З цієї ж причини звертайте увагу на ручку: чи вистачає місця для всіх пальців, щоб тримати вібруючий інструмент міцно? Ергономічність — одна з найважливіших складових безпеки.

- Уточніть, чи є в комплекті пристрій для заточування (або яким чином виробник пропонує взаємодіяти з затупілим лезом).

Електричний ніж в якості подарунка

Відмінна новина: електричний ніж через свою схожість з лобзиком не підпадає під «правила» забобонів про те, чому не можна дарувати ніж (мовляв, гострий предмет метафорично «розрізає» добрі відносини між дарувальником та одержувачем). Але про всяк випадок найзабобоннішим друзям даруйте також монетки в подарунковій коробці, щоб людина могла «викупити» свій презент і обдурити прикмету.