online

0 800 210 028

Allmart.ua — новий партнер мережі магазинів «Техноскарб»!

1080x900 1270191 allmart-new-par-UA.jpg t_news

Дорогі клієнти!

З радістю повідомляємо вам, що у нас з'явився новий бізнес-партнер — маркетплейс Allmart.ua. І в цій статті ми хочемо трохи розповісти про роботу Allmart.ua, а також про те, як купувати вживану техніку без ризику пустити «гроші на вітер».

Що таке Allmart.ua?

Це молода торгова платформа, яка прагне вивести ринок вторинної техніки на новий рівень, зробивши покупки онлайн зручнішими та безпечнішими для клієнтів. Тут ви можете знайти десятки тисяч різних оголошень про купівлю або продаж техніки, що значно заощаджує час на пошуки потрібного вам товару.

Сервіс «Прицінитися»

На сайті Allmart.ua є спеціальний сервіс, що дозволяє розрахувати актуальну ринкову вартість техніки, яку ви хочете продати. Як це працює:

  • Для початку необхідно вибрати категорію товару зі списку та ввести детальні дані (модель, виробник, колір, обсяг пам'яті). Наприклад, ви хочете продати iPhone 11 на 128Gb, ​​отже вибирайте категорію «Мобільний телефон» і вказуйте Apple iPhone 11 128Gb, ​​після чого натискайте «Далі».
  • На другому етапі вкажіть загальний стан товару, дотримуючись запропонованих варіантів. Виберіть варіант, який вам підходить. Додайте 2-3 фотографії та ваше місто. Крім того, рекомендуємо написати невеликий опис, аби покупці могли отримати більше інформації про ваш товар.
  • Ознайомтеся із діапазоном цін на товар, виходячи із зазначеної вами інформації. Тут ви можете відразу розмістити оголошення про продаж, або вибрати варіант «Продати швидше». Крім цього, є можливість скористатися послугою «Кредит під заставу». Вибираючи цю опцію, можна взяти частину грошей за товар вже сьогодні та продовжувати продаж цього ж лота на allmart.ua за вигіднішою ціною.

Безпечні покупки

Як ми вже сказали раніше, маркетплейс Allmart.ua дає можливість здійснювати купівлі без ризику. Вся справа у послузі «Надійна оплата» в рамках платіжної системи. Клієнт оформляє замовлення та сплачує його онлайн. При цьому гроші тимчасово переходять на резервний рахунок банку одержувача та надходять продавцю лише після того, як клієнт отримає свій товар на пошті. У разі відмови гроші повертаються на рахунок покупця за вирахуванням доставки в його бік.

Крім того, на Allmart.ua діє рейтингова система, що дозволяє залишати оцінку та відгук про роботу продавців. Таким чином, перед оформленням замовлення клієнт може ознайомитись з відгуками від реальних покупців.

Ремонт техніки

На маркетплейсі можна не лише вигідно продати та купити, але й відремонтувати неробочу техніку. Сервіс працює просто та зрозуміло. Необхідно перейти на сторінку послуги та вибрати категорію тієї техніки, яка потребує ремонту. Далі стисло описати несправність. Заповнивши коротку форму, система сформує попередню вартість ремонту за Вашою заявкою. Ось так просто несправна техніка, яка не приносила користі, може далі служити своєму господареві або стати додатковим джерелом заробітку.

Також варто зауважити, що платформа дає можливість приватним особам публікувати необмежену кількість оголошень про продаж/купівлю товарів, а для бізнес-акаунтів доступні вигідні умови співпраці.

Перейдіть на сайт, щоб ознайомитись з додатковою інформацією. Маркетплейс Allmart — сервіс безплатних оголошень!

Вдалих угод,

ваш "Техноскарб"!

Дивіться також:

Прогнози на 2022 рік: які тенденції вийдуть на перший план у новому році?
Прогнози на 2022 рік: які тенденції вийдуть на перший план у новому році?

2021 став роком безпрецедентного розвитку технологій у всіх галузях, але що обов’язково буде на слуху в новому році?

Техноблог

04.01.2022

3148

Акція «Новий Рік разом!»
Акція «Новий Рік разом!»

З 22 до 31 грудня 2021 р. купуючи один товар, отримайте знижку до -10% на покупку другого товару

Акції

22.12.2021

14313

Акція до новорічних свят «Торгуйся з продавцем»!
Акція до новорічних свят «Торгуйся з продавцем»!

З 17 по 19 грудня, з 25 по 27 грудня 2021 р., та з 07 січня до 09 січня 2022 р. включно отримайте знижку до -10% на покупку, поторгувавшись із продавцем в магазині

Акції

17.12.2021

1080

Як обрати ігровий джойстик?
Як обрати ігровий джойстик?

На що слід звернути увагу, купуючи ігровий контролер.

Техноблог

05.12.2021

2889

Новий погляд на світ через Blackmagic design ursa mini pro 4.6k
Новий погляд на світ через Blackmagic design ursa mini pro 4.6k

Огляд камкордера Blackmagic design ursa mini pro 4.6k

Цікаве

02.12.2021

549

Чорна п’ятниця!
Чорна п’ятниця!

Вигідні ціни протягом всього року!

Акції

22.11.2021

1232