online

0 800 210 028

Термоси

 • ПриватБанк
  Оплата частинами 3 мiсяцi
 • ПриватБанк
  Миттєва розстрочка

Ardesto to go 0.45 л black

Пропозицій (1)
270 грн
 • ПриватБанк
  Оплата частинами 3 мiсяцi
 • ПриватБанк
  Миттєва розстрочка

Термос Frico Fru 265

Пропозицій (1)
250 грн
 • ПриватБанк
  Оплата частинами 3 мiсяцi
 • ПриватБанк
  Миттєва розстрочка
 • Monobank
  Оплата частинами 4 мiсяцi

Edenberg eb 621

Пропозицій (16)
510 грн

6 корисних порад, які варто врахувати, якщо вам потрібен термос

1. Найскладніше — визначитися, з якого матеріалу буде виготовлено ваш термос. Тому що в суперечці «скло vs нержавіюча сталь» просто не існує однозначного переможця. Суперздатність скляних колб — імунітет проти запахів (коли метал і пластик часом допомагають пити чай з ароматом кави і навпаки). Зате варто тільки необережно посковзнутися — і прекрасний скляний термос стане купою уламків, а якщо пощастило перед тим посуд наповнити — намокне все, що є у сумці.

2. Перед тим, як обрати термос і оформити надбання, варто уважно до нього придивитися. У тому числі заглянути всередину з увімкненим ліхтариком. Важлива наявність тріщин, подряпин та вм'ятини: чим їх більше, тим швидше рідина в пристрої охолоне.

3. Наступний крок в місії «купити термос» - понюхати та потрусити аксесуар. Якісний термос не повинен зберігати сторонні запахи і тріскотіти під час різких рухів. Протилежна ситуація означає, що колба не щільно прилягає до стінок, тому термос швидко прийде в непридатність.

4. Обов'язково перевірте в Google назву компанії-виробника. Це та категорія товарів, в якій краще впевнитися, що термос прослужить десять років і не завдасть жодних неприємностей.

5. Якщо стоїть завдання «купити дитячий термос», обирайте ударостійкий, зі зручними великими ручками, але при цьому легкий - ніякого скла. Часто вендори випускають окремі лінійки для дошкільнят в яскравих кольорах, з об'ємом до одного літру. Особливих переваг у таких, крім їх зовнішнього вигляду, немає. Можна вибрати звичайний термос б/у, прикрасити його наліпками та значно заощадити.

6. Термос для рідини не впорається зі зберіганням їжі. Навпаки — тверді предмети всередині скоротять термін служби девайсу, він втратить здатність зберігати тепло.